Sari la conținut

Service-ul fratilor Bardac - pareri pro si contra


Maco
 Share

Postări Recomandate

Salut!

 

Am avut un incident cu mobra si trebuie sa o bag in revizie. Cei de la asigurari mi-au recomandat Intermotorcycles dar sunt ffffff scumpi.

Ulterior, un baiat de bine mi-a soptit ceva de fratii Bardac (despre care am vazut si un reportaj la Motomagia).

Puteti sa imi spuneti mai multe? cat de profi e service-ul, daca e scump, daca e genul de nu iti lasi mobra peste noapte de frica sa nu iti umble si pe unde nu ai probleme... etc.

Thanks!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic...eu am luat motorul de la ei la cel mai bun pret de pe piata, plus ca mi l-au adus mult mai repede decat oricine altcineva. Am fost sapt trecuta la revizi de 1000km am stat cu baietii acolo....mi s-a parut ok, lucreaza repede si bine, curat. Acum dupa cum s-a mai zis exista pareri pro si contra...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic...eu am luat motorul de la ei la cel mai bun pret de pe piata, plus ca mi l-au adus mult mai repede decat oricine altcineva. Am fost sapt trecuta la revizi de 1000km am stat cu baietii acolo....mi s-a parut ok, lucreaza repede si bine, curat. Acum dupa cum s-a mai zis exista pareri pro si contra...

 

 

multumesc pentru precizari. o sa caut si prin posturile mai vechi sa vad si alte pareri.

asflat uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...