Sari la conținut

yamaha xt600e vs honda nx650 dominator


50bani
 Share

Postări Recomandate

vreau si eu un enduro acum si trebuie sa aleg intre aceste doua modele, asa ca m-ar interesa parerile voastre despre probleme sau cat sunt de fiabile... orice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Satul de scandalurile care ieseau mereu la topicurile comparative intre diverse modele, am conceput topicul recenziilor.

Despre Yamaha XT600E, user-ul Ekkemu a scris super ok.

Gasesti aici acest topic :

 

Topicul RECENZIILOR - Motociclete Adventure (enduro-touring si touring-enduro)

 

Sper sa te ajute ce vei gasi acolo.

Bafta si numai bine !

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am yamaha xt 600 e modelul din 1997 3tb si nu pot sa spun decat ca este o motocicleta foarte fiabila si ascultatoare.consum destul de mic undeva in jur de 4l la suta de km.

desi sunt mic de inaltime 1,64 ma descurc destul de bine,ciclistica o face sa o simti ca pe o bicicleta sub tine si la viteze foarte mici

 

parerea mea este ca e o motocicleta foarte reusita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am yamaha xt 600 e modelul din 1997 3tb si nu pot sa spun decat ca este o motocicleta foarte fiabila si ascultatoare.consum destul de mic undeva in jur de 4l la suta de km.

desi sunt mic de inaltime 1,64 ma descurc destul de bine,ciclistica o face sa o simti ca pe o bicicleta sub tine si la viteze foarte mici

 

parerea mea este ca e o motocicleta foarte reusita

Cam asta pot spune si eu de Domiul meu, model '96. Fiabil, usor de intretinut, usor de tinut, o placere la viteze sub 90-100, fara probleme peste, mai ales daca ai si parbriz.

 

 

Poti sa te uiti pe topicul recenziilor, sau la topicurile fiecarui model, in sectiunea Enduro Touring & Adventure. Cred ca vei gasi mai mult detalii decat aici :)

 

 

Numai bine si sa ne vedem pe doua roti de enduroaica :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca doresti un Dominator in stare tehnica ok cu toate consumabilele schimbate cauta aici: http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...992-135256.html

Pret: 5500 RON. Tel 0752 312097

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca doresti un Dominator in stare tehnica ok cu toate consumabilele schimbate cauta aici: http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...992-135256.html

Pret: 5500 RON. Tel 0752 312097

DE LA CONSTANTA MPANA LA ORAVITA CARAS-SEVERIN SUN MINIM 800 KMASA CA TE MAI COSTA O GRAMADA DE BANI SA IL ADUCI.SI DOMI DIN 92 AM GASIT SI LA 1000EU,POATE IN STARE MAI BUNA CA CEL DE LA CONSTANTA.

MARIUS B.HONDA DOMINATOR 1000 EU

Editat de cs-marius-b
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...