Sari la conținut

Postări Recomandate

raspuns la cererea ta ...cam greu

ce am facut eu cand comanda pt cutii laterale nu mi a venit la timp

am cumparat 2 chingi cu cricket, si am legat toate gentile, sacii de dormit, cortul, izolirele si am plecat

Daca te intereseaza,am eu ceva genti laterale,si altele Gratis.Oricum nu le folosesc,a mea are deja din fabrica,asa ca ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt interesat sa cumpar niste genti laterale deoarece planuiesc o escapada la vara de vre-o 15-20 de zile :laugh: cu inca un prieten.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt interesat sa cumpar niste genti laterale deoarece planuiesc o escapada la vara de vre-o 15-20 de zile :laugh: cu inca un prieten.

incearca la Polo in Germania,am fost vineri si aveau 2 modele,de la Touratech mai scumpe si ceva chiar mai faine tot din aluminium noname.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene,

vreau sa merg pana prin kazakstan prin iulie.

Deocamdata doi, mergem cu africa twin. 4-6 saptamani, fara fitze.

N-avem inca traseul dar stim cam pe ce drumuri vrem sa umblam.

 

Din ce-am vazut anii trecuti, mai ales in 2008, daca nu esti compatibil cu gasca, belirea e mare si reciproca.

Asa ca nici nu prea am vrut sa facem strigare pe forum.

 

Daca ti se pare interesant, da un pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Succes in tura Kazaha, dar aveti grija. Eu ash sta mai mult prin Uzbekistan, Turkenistan, Russia, etc.. depinde pe unde o luati. Kazachstanul e cam singura tara in care nu m-as mai intoarce. Sunt destui rusi in Kazachstan, si aia sunt super ok si de treaba... dar Kazahii.. cer mereu bani, sunt mereu pe tine, sa te fure, sa traga de pe urma ta. Dar nu o luati prea fatalist. Decat deloc, mai bine in Kazachstan :laugh:.

 

Si da, chestia cu grupul e cat se poate de adevarata. Niste prieteni nemti obisnuiau sa-si ia fiecare cort, primus, etc atunci cand mergeau in grup departe, pentru a se putea desparti daca nu ar fi compatibili. Mi se pare o varianta excelenta. Daca nu va potriviti la stil de mers, locuri de vazut, modalitati de calatorie, atunci, nici o problema, va separati si nimeni nu depinde de celalalt.

 

In rest,

Drum bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Succes in tura Kazaha, dar aveti grija. Eu ash sta mai mult prin Uzbekistan, Turkenistan, Russia, etc.. depinde pe unde o luati. Kazachstanul e cam singura tara in care nu m-as mai intoarce. Sunt destui rusi in Kazachstan, si aia sunt super ok si de treaba... dar Kazahii.. cer mereu bani, sunt mereu pe tine, sa te fure, sa traga de pe urma ta. Dar nu o luati prea fatalist. Decat deloc, mai bine in Kazachstan :scratch:.

 

Si da, chestia cu grupul e cat se poate de adevarata. Niste prieteni nemti obisnuiau sa-si ia fiecare cort, primus, etc atunci cand mergeau in grup departe, pentru a se putea desparti daca nu ar fi compatibili. Mi se pare o varianta excelenta. Daca nu va potriviti la stil de mers, locuri de vazut, modalitati de calatorie, atunci, nici o problema, va separati si nimeni nu depinde de celalalt.

 

In rest,

Drum bun

 

Multumesc de sfaturi si urari.

Nu ma atrage atat de mult kazakstanul cat partea mai putin descoperita, uzbechistan. Drumul matasii , pana la munti...si inapoi, nu prin aceleasi locuri. Atat deocamdata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...