Sari la conținut

Gsx-r 1000 vs Hayabusa (2005)


Rossi_jr
 Share

Familia gsx-r  

168 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 86
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vrei sa bati la liniutze si nunumai, ia-ti K7 de 1000......180CP, 168kg....cred ca asta e max :wink:

Nup, pre varza, imi iau Y2K! Daca nu mai am bani de benzina fac pipi in rezervor, ca cica are tot ce arede! :laugh: :laugh:

Editat de Rossi_jr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nup, pre varza, imi iau Y2K! Daca nu mai am bani de benzina fac pipi in rezervor, ca cica are tot ce arede!

 

N-are rost, in ture mici(pana la 15000rpm :lol:) nu trage mai deloc mai ales daca ii pui combustibili naspa gen fotoghin si ulei uzat de dacie :laugh: ....cu lemne nu merge, ca am incercat eu si nu trece de 200(,vezi la profil ca am si Y2K) ...cel mai bine merge cu nitrometan amestecat cu metanol si full NOS....cu asa ceva faci si un drag-bike :laugh:

 

Acuma pe bune, chiar crezi ca e mai bun K5-u decat K7-le....mai bine zi ca n-ai inca bani de K7, ca nici eu momentan...:wink:

Editat de RaceTuning
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e mai bun ca e mai nou cu doi ani :D

Nu am zis nicaieri ca k5 e mai bun ca si k7!!!

 

N-are rost, in ture mici(pana la 15000rpm :D) nu trage mai deloc mai ales daca ii pui combustibili naspa gen fotoghin si ulei uzat de dacie :laugh: ....cu lemne nu merge, ca am incercat eu si nu trece de 200(,vezi la profil ca am si Y2K) ...cel mai bine merge cu nitrometan amestecat cu metanol si full NOS....cu asa ceva faci si un drag-bike :lol:

 

Acuma pe bune, chiar crezi ca e mai bun K5-u decat K7-le....mai bine zi ca n-ai inca bani de K7, ca nici eu momentan...:D

Y2K-ul meu e mai bun, are motor de F-22! :wink:

 

Mi-am luat Busa! In curand o sa urc si niste poze! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-are rost, in ture mici(pana la 15000rpm :D) nu trage mai deloc mai ales daca ii pui combustibili naspa gen fotoghin si ulei uzat de dacie :crack: ....cu lemne nu merge, ca am incercat eu si nu trece de 200(,vezi la profil ca am si Y2K) ...cel mai bine merge cu nitrometan amestecat cu metanol si full NOS....cu asa ceva faci si un drag-bike :blink:

 

Acuma pe bune, chiar crezi ca e mai bun K5-u decat K7-le....mai bine zi ca n-ai inca bani de K7, ca nici eu momentan...:blink:

 

 

inca ramane oficial cel mai bun motor la suzuki sa vedem ce are de zis k9-le

am vazut baeti cu k7 care au tras sa ma ia apoi erau pe avari :) tooo much electric

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca ramane oficial cel mai bun motor la suzuki sa vedem ce are de zis k9-le

am vazut baeti cu k7 care au tras sa ma ia apoi erau pe avari :crack: tooo much electric

gata nu imi mai iau k7,am vazut pe marginea drumurilor pe unde merg numa k7 stricate ,toate cu avariile aprinse ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da, mai ales modelul ales de tine si anume 2005 e tot S.T. :agree:

Cat despre consumul de benzina.....se pare ca, cam la orice ritm busha sta un pic mai bine(in sensul ca, daca la un anumit ritm busa ia 9%, miaru va lua 9.6%)....poate datorita aerodinamicii mai bune a sa.

 

 

.... :burnout: ...ma faci sa rad, 9 l la 100 de km pt Busa????....unde ai auzit frate prostia asta???...eu cu tobe si filtru sport si la viteze cu mult peste limita legala , scot un consum de 6.5-maxim 7 l l la 100 km...asa ca lasa-ne cu prostiile tale.....misto asta ... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.... :burnout: ...ma faci sa rad, 9 l la 100 de km pt Busa????....unde ai auzit frate prostia asta???...eu cu tobe si filtru sport si la viteze cu mult peste limita legala , scot un consum de 6.5-maxim 7 l l la 100 km...asa ca lasa-ne cu prostiile tale.....misto asta ... ;)

El a vrut sa puna alt ceva, a dat si el un exemplu! Nu are busa, asa ca nu are de unde sa stie! :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...