Sari la conținut

GSXR W 750 1994


ispas_gsxr
 Share

Postări Recomandate

dc am in talon 72kw inseamna 98cai..cum pot verifica dc am dynojet??unde??care mai aveti??acest model din buc

 

 

vezi ca e un topic special pentru posesori de gixxer .... 600/750/1000 ...toti anii ...intreaba`i pe ei ...acolo poate primesti un raspuns! ...cauta la Motociclete de viteza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cumva a fost inmatriculat in Frantza, sau intr-o tzara unde exista unele restrictii de putere a motocicletelor....de ex in Frantza nu poti inmatricula motocicleta cu o putere mai mare de 100Cai parca...

 

Oricum nu m-as mira de loc sa fi gresit astia de la rar :laugh:

Editat de RaceTuning
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ca detinator si fan al motocicletelor al erei mai bine zis de 750 pot spune ca va fi o alegere buna...cred...acuma nu stiu ce vrei de la ea dar oricuym de tras trage

ca nu e la fel de fiabila ca o honda aia e partea a doua dar in fond care e???

ce pot sa spun gsxr 750 e primul 750 in line four sportiv din lume

originar din 1985 racit cu aer ulei parca

o motocicleta cu un nume mare dar cu un palmares foarte mic...

dar astea nu mai conteaza acum la 25 de ani de la lansare

sper sa o folosesti sanatos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

aveti idee unde pot masura puterea in buc??service??ce sa zic sunt multumit de ea...merge super bine..eram doar curios cu puterea..o am de aproape 2 ani..ce an e GSXR tau??in afara de consumabile skimbate la timp si niste contacte imperfecte lapartea electrica nu am avut probleme..ma refer mecanic...vre-un baiat care repara carene???doar cosmetizate..sa zic ar trebui....mi se crapa..au fost date cu lac ,asa am luato..ma rog..in buc dc se poate..care mai aveti modelul asta??92-95???astept rasp voastre!asfalt uskat

post-41077-1234367960_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...