Sari la conținut

aprilia


comunistu
 Share

Postări Recomandate

E dus omul....te enervez baiete, ce faci, vi si ma bati? Aici nu e piata sa vi sa-ti vinzi marfa, aici ne sfatuim intre noi. De unde sti ca nu am motor de gsxr 1000 pe scuterul meu? "dinasta nai avut de cand esti", parca ai fi de-ala de la oi, moama, tu sti ce am eu? te fac sa moara mama.

 

Apropo de asta...ai acte pe motor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal pe cine intereseaza un motor de aprilia 50cc in stare super buna ca nou adus din italia motor cu racire pe aer ,variator curea ca noi carburator ,aprindere ,deci un motor complet ,pretul il faceti voi pe cine intereseaza desigur .

mai prietene uite cum e treaba .eu nu is nu am fost si nu voi fi de acord vreodata sa mi se vb urat daca eu nu vb urat deci vb mai frumos ,eu nu intentionez nici sa bat nici sa ma cert sau vreo magarie dinasta cum spuneti si voi forumul e pt discutii .motorul are desigur acte de italia de unde a si fost adus motoru ,si apropo rolly poate ne vom intalni odata si o data la vreo intrunire ceva sau fie ce o fii sa vedem daca tot asa recalcitrant esti in realitate ,dar astea nu mai conteaza .pretul este de 4 mil lei vechi binenteles pt cine intereseaza .ce sa zic .asfat uscat si bafta voua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah, deci vrei sa ma bati :lol: :scratch: cand ne intalnim... :P pai uite, cand o fi smaebul, desigur daca vi si nu te duci mai bine in vitan. O dam parte in parte :D

 

Pot si eu sa fur un scuter din italia si sa nimeresc sa aiba actele in el :P. Da o chitanta, vanzare-cumparare ceva, ai? Si daca vrea cineva sa-l puna, cum il pune cu serie diferita fata de cadru?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah, deci vrei sa ma bati :lol: :scratch: cand ne intalnim... :P pai uite, cand o fi smaebul, desigur daca vi si nu te duci mai bine in vitan. O dam parte in parte :D

 

Pot si eu sa fur un scuter din italia si sa nimeresc sa aiba actele in el :P. Da o chitanta, vanzare-cumparare ceva, ai? Si daca vrea cineva sa-l puna, cum il pune cu serie diferita fata de cadru?

vezi ca nu ai inteles ,incercam sati explic ca eu nu umblu cu cioara vopsita si nici dupa batai .eu am zis ca poate ne vom intalni vreodata sa vb prieteneste sa vad ce fel de om esti ,nu intelege gresit ,si am chitanta pe motor tot ,treaba cu seriile nu stiu la identificare se constata si se modifica actele ,nui un bai mare motoru se considera acum piesa de schimb .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine lasatio moarta .pe 30 lei il duc la fier vechi ca e totusi aluminiu in el ,deci topic inchis si pt cel care a zis sa merg sa ma plimb sa mearga el ca paremi-se e palid .ceao pa

 

samy ba g una scy may rau camyne :scratch: :lol: :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa galagie pentru nimic. Nu cumparati, nu mai faceti pe cocosii! Unii se cred prea maturi si atotstiutori... Calm ca va apuca tahicardia!

Rolly, n-am inteles partea ta cu seria motorului si a cadrului, ce ai vrut defapt sa zici? Cele 2 serii sunt diferite.

 

 

Bafta! :cheers:

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar cam trebui sa coincida...

Ar cam trebui? Verifica-ti seriile. Cadrul are seria lui, motorul seria lui. Ca la unele motorul nu are serie stantata, e alta treaba, dar motorul se schimba, seria noului motor se completeaza in CIV si talon la observatii.

 

 

Bafta! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

un astfel de motor, cu tot cu roata, costa intre 200-250 Eu in italia vara trecuta.

 

400 ron e ieftin, daca e in stare de functionare.

 

p.s. cu acte cu tot, desigur

Editat de devis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...