Sari la conținut

BURSA LOCALA


subzeror
 Share

Postări Recomandate

vand geaca textil, stare ca noua, are mesada detasabila, watterproof, material textil dur , are buzunare pt protectii, o vand pe ca imi este larga(am doar 75 kg si se aseaza bine pe cineva in jur de 85-100 kg...pret 50 euro sau schimb pe schimb cu o alta geaca mai mica....0751960556

post-35648-1255238681_thumb.jpg

post-35648-1255238688_thumb.jpg

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 635
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu vand nimik doar am nevoie de putin ajutor din partea celor din BC. Mi-am schimbat cauciucu la moto si cam bate la viteza mare si am inteles ca la voi este un service moto care echilibreaza, daca imi puteti da si mie un nr de tel de acolo si adresa. Sunt din Focsani. Va multumesc

Editat de GEORGIAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vand nimik doar am nevoie de putin ajutor din partea celor din BC. Mi-am schimbat cauciucu la moto si cam bate la viteza mare si am inteles ca la voi este un service moto care echilibreaza, daca imi puteti da si mie un nr de tel de acolo si adresa. Sunt din Focsani. Va multumesc

cel mai bine ar fi sa vii cu roata data jos de pe motor.salutari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Kawasaki EN 500, 2400 euri usor negociabil. Detalii - http://bikeshop.ro/handler.php?src=db&...m&ID=244005

Mesaj completat

Vand Kawasaki EN 500, 2400 euri usor negociabil. Detalii http://bikeshop.ro/handler.php?src=db&...m&ID=244005

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Casca STREETFIGHTER , marimea S . A fost purtata doar de 6 ori , dar mai mult pentru intruniri ! Interior detasabil , iar exteriorul este cu un frumos design . Dupa cum se vede si in poze , in fata la bod i s-a dus desenul din cauza la ploaie . Doar in fata e argintie in rest este frumos desenata ! Pretul este usor negociabil .

 

Contact Y:M just_andu_here@yahoo.com

TEL 0754476413 - Andu

 

 

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?sh...mp;&do=findComment&comment=331696

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TDM 850 de vanzare... Casca airoh, filtru si un schimb de ulei, topcase GIVI Maxia 52l

Motocicleta e in stare foarte buna, cauciucuri bune, suspensii fata spate WP. 2300euro discutabil

 

0746934010

 

 

Ce vrei sa iti iei? Treci inapoi la R :laugh: ? Eventual R1?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand sistem evacuare complet de yamaha virago 250,si telescoapele de spate,rezultate din dezmembrarea acsteia,in stare ff ok,posibile potriviri si la alte motociclete.[chiar si pe comuniste]

voi.. cei interesati puteti face un pret care sa va convina dar sa nu uitati si de mine.. smile.gif

0727196351 ori pm.

post-44132-1258190915_thumb.jpg

post-44132-1258190924_thumb.jpg

post-44132-1258190933_thumb.jpg

post-44132-1258190940_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...