Sari la conținut

maneta ambreiaj


q_simi
 Share

Postări Recomandate

da ceva ieftin, o maneta simpla, stock. Ice cube ai idee de unde pot liua la 40-50 lei? ca am gasit cu comanda dar e cam scumpa si nu prea imi convine.

thx

 

/index.php?showforum=20 cauta si tu pe aici,ce e asa greu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ceva ieftin, o maneta simpla, stock. Ice cube ai idee de unde pot liua la 40-50 lei? ca am gasit cu comanda dar e cam scumpa si nu prea imi convine.

thx

 

Stiu unde s-o sudezi daca ai toate bucatile (adica cele 2)

Ti-am dat add pe messenger, iti dau acolo toate detaliile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai incercat la magazinul de la cotroceni? Eu de acolo mi-am luat maneta. Ia si maneta rupta cu tine cand te duci. Pt motorul meu nu aveau, dar una din cele de pe raft s-a potrivit. Am dat parca 42 de lei in august.

Nu stiu daca e o idee buna sa o sudezi, mai bine una noua care sigur nu cedeaza in mers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai incercat la magazinul de la cotroceni? Eu de acolo mi-am luat maneta. Ia si maneta rupta cu tine cand te duci. Pt motorul meu nu aveau, dar una din cele de pe raft s-a potrivit. Am dat parca 42 de lei in august.

Nu stiu daca e o idee buna sa o sudezi, mai bine una noua care sigur nu cedeaza in mers.

 

 

MyMoto se numesc si ai toate sansele sa gasesti. daca nu iti aduc pe comanda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intreaba si tu la grupu' posesorilor de gs500, trebuie sa aiba unu de prin orasu tau o maneta in plus. Din punctu' meu de vedere as lua una deja uzata pt. ca eu am incercat sa pun unele noi si era prea teapana in locu' ala pt. maneta si nu prea vroia sa revina la pozitie. Probabil trebuia s-o iau la polizor, asa ca le folosesc pe alea vechi, e mai comod.

 

LE: Acum am vazut ca postasei si acolo, sorry!

Editat de FilthyAnimal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...