Sari la conținut

For Love & Music - U2 concert Paris 2009


moldovean
 Share

Postări Recomandate

In sfarsit au ajuns ... dar nu si la noi ! :cheers:

 

 

http://www.worldticketshop.com/concerts/u2...ign=Nieuwsbrief

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost in august 2005 la un concert al lor, pe Olympiastadium la MĂźnchen... Desi nu sunt fan U2, mi-a placut foarte mult. Specatcol adevarat!

 

O mare diferenta fata de mizeria de la noi a fost faptul ca nu aveai voie sa intri decat in sectorul unde aveai bilet si fiecare isi ocupa locul lui; asadar, scarile nu erau pline cu "vite" inghesuite si puteai merge linistit la toaleta sau sa-ti cumperi un suc iar scaunul nu era plin de mizerie/noroi de la inceput, cum am patit la D.M. pe Lia Manoliu.

 

Deci, mai bine la Paris (sau Nisa) si cu ocazia asta faci si o plimbare si vezi orasul respectiv. Eu Parisul l-am vazut tot cu ocazia unui concert.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda ... este vorba despre mentalitate, romanul se schima, se muleaza dupa occidental daca merge afara, daca un roman care era obisnuit in tara lui sa arunce cu pahaul gol pe jos la un concert in afara tarii nu va mai face asa deoarece nu vede un alt pahar pe jos aruncat si atunci il tine in mana pana gaseste un cos.

Legat de DM - L Manoliu eu am stat pe teren - in B parca, anul acest tot pe gazon voi sta ! Nu imi place pe scaune (am incercat la Roling S. dar nu aveam stare sa stau jos)

 

Legat de U2 sper sa ajung in vara , am o mare problema - o nunta importanta in aceasi zi cu concertul din Paris ! uf !

Dar nu e de ratat asa ceva , isi merita toti banii !

 

succes all si keep the music alive !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...