Sari la conținut

Enduro Cross +autocross Bistrita 14-15 Iulie2006


Postări Recomandate

Am scris acest topic pentru a va anunta de acuma pe cei care doresc sa participe anul viitor la aceasta competitie combinata cu auto organizata de clubul SO-MOTO-RACING LA BISTRITA.am luat aceasta hotarire deoarece anul viitor nu cred ca va mai exista C.N.RALLY-RAID.federatia de la auto nu ne ofera nimic dar in schimb ne cer de la organizatori inclusiv taxa de albitraj si ei isi freca menta timp de 2-3 zile.cei care au fost anul acesta la rally la Bistrita stiu ca a iesit destul de bine .....Anul acesta sa concurat o singura zi la enduro cross dar anul viitor as dori sa facem doua zile de cursa ...in prima zi intrun sens iar a doua zi invers .CAZAREA pentru toata lumea care nu vrea sa cheltuie multi bani este la cort pentru cei care au,. L a mine in baza de agrement unde este gratis sint dusuri terasa cu discoteca si sezlonguri pentru plaja .Premiul cel mare va fi ........O MOTOCICLETA ,,,,,HUSABERG..450....acum sa nu se bucure cei buni deoarece acest premiu se va cistiga la o tombola ca sa fie egali toti motociclisti ca este A.B.sauC .PLATIND TAXA DE INSCRIERE PRIMESTI UN NUMAR IN DUBLU EXEMPLAR IAR UNUL DINTRE ELE ,FIECARE IL VA INTRODUCE INTRO URNA DE UNDE VA FI EXTRAS IN SEARA FESTIVITATI DE PREMIERE DE CATRE MOTOCICLISTUL CU CEL MAI SLAB TIMP DE LA CLASA ..C..PREMI SI CUPE VOR FI LA TOATE CLASELE DIPLOME PENTRU TOTI PARTICIPANTI ...ASTEPT PARERI

post-2929-1134595561_thumb.jpg

post-2929-1134595631_thumb.jpg

post-2929-1134595691_thumb.jpg

post-2929-1134595754_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Asta e concurts pe bune man, nu mai e joaca.

Cred ca vor fi si ATV-uri, insa de-alea adevarate.

 

da man, ca al meu o fi virtual te pomenesti

da uite aici un pont: de venit viu sigur

si s-ar putea sa vin si cu una bucata scula "d-aia adevarata"

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos

 

atv-uri primiti?

daca da, merg cu spatele :peace:

 

tot din 2006 am introdus in regulament ca, organizatorii etapelor de motocros care doresc sa intruduca clasa quad sunt bineveniti sa o faca.....

asa ca aviz amatorilor.

 

cip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

poate ma bag si eu cu dominatorul ...sa vad cat de hard e:)traseul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot din 2006 am introdus in regulament ca, organizatorii etapelor de motocros care doresc sa intruduca clasa quad sunt bineveniti sa o faca.....

asa ca aviz amatorilor.

 

cip

 

Sa inteleg ca s-a mai actualizt site-ul FRM sau si moto ramane tot o chestie romaneasca, adica folclorica, adica se transmite din gura in gura in ciuda internetului si a abonamentelor la mail-uri cu noutatile de la FRM?

Dragos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...