Sari la conținut

Prima intalnire a posesorile de HONDA SHADOW


DimmU
 Share

Postări Recomandate

Respect domnilor! :wacko:

 

Mai treceti unul la casuta - adica moi! :baldy:

 

Asfalt uscat!

 

PS: pentru cei din B - se pleaca in grup organizat... sau vin ca lupu' singuratic? :lol:

 

Salut!

Ia legatura cu user-ul Lope. Poate pleci odata cu el si academicienii :P .

 

 

Daca sunte-ti amabili sa faceti ceva mai clar, e greu sa caut prin toate pag. sa inteleg ceva.

Deci unde? Cand exact?? Cum si cat?

Va salut. :)

 

Salut!

Asadar:

1. Unde?

Unde s-a tinut anul trecut intrunirea de la Brasov, la un camping in Rasnov (poze despre cum sa ajungi la locatie se afla la cateva pagini in urma).

2. Cand exact?

Perioada este 22-24 mai.

3. Cum si cat?

Este o intrunire dezorganizata. Urmeaza sa il mai sun zilele acestea pe patron sa vedem cum facem pana la urma cu cazarea, care vor fi preturile etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut!

Ia legatura cu user-ul Lope. Poate pleci odata cu el si academicienii :wacko: .

 

 

 

 

Salut!

Asadar:

1. Unde?

Unde s-a tinut anul trecut intrunirea de la Brasov, la un camping in Rasnov (poze despre cum sa ajungi la locatie se afla la cateva pagini in urma).

 

Sper ca glumesti. Doar nu la mirificul targ de vite de la Prejmer? :moto: Caci acolo o fost intalnirea anu` trecut. Rasnovul e altceva.

Si io cu muierea vrem sa venim. Si Shadowul vrea. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Rasnov se tine.e o locatie super faina.cine vrea loc cu umbra gaseste cat vrea, cine vrea cu soare la fel.Ne vedem acolo.

 

 

LISTA:

Dimmu

djeeckx

Smoky_bad

Cristi (nu e forumist dar se prezinta la intalnire)

Thunderstorm - indecisa

JohnDoe

Miriam

Bykerkess

Lope + cativa "academicieni" posesori de Shadow

Kpax Honda - posibil

Mirceone

M.S.V.

Eye from sky

Stoeanp + 2 umbraci (speram)

Dex

Schwarz Muller (posibil)

bagabond boy + sefu

bfour + 3 prieteni + gajici (io le zic gajici ca poate te superi pe mine daca le zic "remorci" )

mustaciosul + nevasta

OvidiuCN

Duke + nevasta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca glumesti. Doar nu la mirificul targ de vite de la Prejmer? :moto: Caci acolo o fost intalnirea anu` trecut. Rasnovul e altceva.

Si io cu muierea vrem sa venim. Si Shadowul vrea. :wacko:

 

Nu stiu exact unde a fost intrunirea anul trecut. Din ce am inteles de la baietii de pe aici, a fost la un camping in Rasnov, unde o sa mergem si noi:

post-20315-1241588845_thumb.jpgpost-20315-1241588889_thumb.jpg

 

Va asteptam!

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! sunt mai nou pe aici si am si io niste intrebari ... cand exact e adunarea posesorilor de shadow si niste indicatii cum sa ajungem acolo , apropo suntem 2 posesori de shadow din Tecuci jud Galati ai am vrea sa ne aducem "umbrele " pana pe acolo. am inteles ca e la Rasnov pe 22-24 mai si cam atat.

apreciem niste raspunsuri "iluminatoare" si eventual un nr de contact daca nu gasim locatia in Rasnov de la un organizator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare am dori o rezervare pt 1 bucata casuta(2locuri) pt 2 posesori de shadow din tecuci.

mercic, daca se mai poate.

C YA there.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! sunt mai nou pe aici si am si io niste intrebari ... cand exact e adunarea posesorilor de shadow si niste indicatii cum sa ajungem acolo , apropo suntem 2 posesori de shadow din Tecuci jud Galati ai am vrea sa ne aducem "umbrele " pana pe acolo. am inteles ca e la Rasnov pe 22-24 mai si cam atat.

apreciem niste raspunsuri "iluminatoare" si eventual un nr de contact daca nu gasim locatia in Rasnov de la un organizator.

 

Salutare! Bine ai venit!

Problema e ca... Nu prea exista organizatori...

 

salutare am dori o rezervare pt 1 bucata casuta(2locuri) pt 2 posesori de shadow din tecuci.

mercic, daca se mai poate.

C YA there.

 

Va asteptam. Sper sa reusesc sa vorbesc cu patronul in seara asta sa vedem cum facem pana la urma cu inchiriatul casutelor si toate cele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ce tine de locatie si de cum puteti ajunge ma puteti intreba pe mine. 0722245880 - gixu

legat de cazare si rezervari vorbiti cu initiatorul topicului ca el a tinut legatura cu patronul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ce tine de locatie si de cum puteti ajunge ma puteti intreba pe mine. 0722245880 - gixu

legat de cazare si rezervari vorbiti cu initiatorul topicului ca el a tinut legatura cu patronul.

 

Eu am facut topicul, dar astept si eu vreo veste de la smoky pt ca el a vb cu patronul campingului....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce am citit pe ici vin si alte choppere nu numai Shadow..poate venim mai multi si din AB :D

 

Ideea e sa domine Shadow-ul :P .

 

Salutari umbracii mei! Scuzati va rog relativ slaba participare pe topic in ultimele zile, dar sunt foarte ocupat cu proiecte, lucrari si referate pe la facultate.

Ok, acum hai sa va spun la ce intelegere am ajuns pana la urma cu patronul camping-ului. Cum spuneam cateva pagini mai in urma, avand in vedere faptul ca nu exista un organizator propriu-zis, am ajuns la concluzia ca voi posta aici numarul de telefon al patronului (am vorbit cu el si e de acord sa fac acest lucru) ca sa puteti suna si inchiria ce doriti: casuta (40 RON/noapte) sau loc de cort (10 RON/noapte parca).

 

Am mai fost intrebat tot de patron daca avem muzica. Eu stiu ca formatia MP3 ne va incanta cu prezenta, dar la ce o sa ascultam?

 

Numarul sau este: 0748 145 189 - Dudu.

 

Acum, pentru orice sugestii, reclamatii, nelamuriri, injurii sau mai stiu eu ce, va stau la dispozitie :eek: .

 

P.S. Eu s-ar putea sa vin singur cu motoru' de aici, mai ales ca vreau sa plec de vineri dimineata, iar umbracii din zona nu si-au confirmat participarea :) .

 

Toate cele bune,

Radu.

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM SI EU O NELAMURIRE SI DORESC UN RASPUNS!

MERITA SA VENIM SAU NU? (vazand ca nimeni nu-si asuma nici o responsabilitate.)

SALUTARE SI RESPECT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM SI EU O NELAMURIRE SI DORESC UN RASPUNS!

MERITA SA VENIM SAU NU? (vazand ca nimeni nu-si asuma nici o responsabilitate.)

SALUTARE SI RESPECT!

 

de ce sa nu merite???am spus din paginile trecute ca e intalnire dezorganizata...eu spun prezent!!!!!

sper sa ne adunam macar cei din lista de mai sus.poate avem pe cineva care vine cu masina (asa am auzit) si urla mp3-u mult si bine.

 

Respecte si asfalt uscat!!!

Editat de DimmU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM SI EU O NELAMURIRE SI DORESC UN RASPUNS!

MERITA SA VENIM SAU NU? (vazand ca nimeni nu-si asuma nici o responsabilitate.)

SALUTARE SI RESPECT!

 

Fara suparare, dar ideea a fost de la bun inceput sa fie mai mult ca o "adunare" a posesorilor de Shadow. Mergem acolo, facem cunostinta, mancam, bem, discutam, ne simtim bine, dormim, ne salutam si plecam. Si gata intalnirea posesorilor de Shadow :D . Poate la anu' o sa fie si organizata. Dar deocamdata sa vedem ce o sa iasa acum :) .

Daca merita sa veniti sau nu depinde de voi in primul rand, iar in al doilea rand va depinde de noi toti.

 

Eu sper sa ajung acolo de vineri ca sa incep inaintea voastra betivaneala :eek: .

 

Salutare si respect!

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LICOAREA O LUAM DE ACASA SAU GASIM CEVA BERE RECE PE ACOLO? UN CASETOFON ADUC EU SA URLE! :eek:

 

Pai probabil ca om gasi si noi o alimentara in tot Rasnovul ala :P . Sper sa ne lamureasca Djeeckx-ul.

Eu oricum o sa iau niste licoare de-asta si de-acasa, dar tare mi-e ca raman fara ea pana sambata :) .

Bonus, cea mai buna solutie de scapat de mahmureala: :D "zama de varza".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt ceva baruri si restaurante langa camping dar si Dudu are un minibar in incinta deci nu vom duce lipsa de bautura. Cat despre daca merita sau nu sa vina lumea, fiecare decide ce vrea sa faca atata timp cat de la inceput s-a anuntat o intalnire dezorganizata. Ar fi pacat sa apara tensiuni si reprosuri fara ca cineva sa isi fi asumat vreo raspundere. Eu cred ca ne putem intalni, bea o vadra de bere, manca un mic si discuta despre p-izde si motoare si fara a avea un organizator care sa ne astepte cu toate gata si pe care sa-l putem lua la p-ula daca ceva scartie.De noi depinde frumusetea evenimentului.

Skal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine zis djeeckx.de juma de h am rezervat 2 casute.licoare aduc si eu ceva de acasa...dar stiu de anul trecut ca la 200 de m de camping era o terasa destul de aprovizionata si o pensiune care mi se pare avea si restaurant...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil ca o sa ajung eu pe acolo dar sa vad cu ce ca nu mai am carnet. L-am baut

 

Te astept sa ciocnim un bidon de bere :) .

 

stimati domni;

am si io intrebare mica la voi :

 

cate honda shadow estimati ca sunt inmatriculate in bucuresti ?

 

thx.

 

:eek:

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...