Sari la conținut

Chopperistilor Uga Bike Va Saluta Cu Faru


kreptor
 Share

Postări Recomandate

salutare fratilor. numele meu este victor si sant din campina ph. de sarbatori mosu mi-a adus un nipru. visul meu s-a anplinit. motorul arata destul de bine tinand cont ca are furca de yamaha enduro ,unghiul furcii marit binisor,frana pe disc si multe alte modificari. marea belea ests ca evacuarea e la pamant. am cautat peste tot dar nu am gasit coate si tobe. mai precis mie mi-ar trebui coatele ca de finale ma descurc, de aceea fac apel la acei dintre voi care aveti asa ceva si santesi dispusi sa vindeti,sa sma ajutati ca acuma vine vara si trebuie sa ne salutam pe asfalt. va las o adresa de mail,, uga_bikeyahoo.com .va salut anca o data si astept oferte de la voi . multa sanatate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt piese de schimb, suna-l pe Gaspar la BT, si intreaba-l

0744472055

multam frate. o sal sun imediat. an rest ? ce mai faceti voi?

 

 

LMA!..ar trebui sa cauti si la "moto comuniste",poate ai mai mult noroc.

B.

salut sa sti ca am cautat dar nimic.dar nu disper. mai e pana la varaoricum multam pentru sfat. .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Tunaru in Giulesti gasesti si noi si second,daca nu faci comanda la el si iti aduce.Asta la inceputul anului 2005.Am avut eu unele second dar le-am lasat la Nea Petrica,daca il cunoasteti.Statea pe la Podul Grand dar cred ca s-a mutat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un sfat prietenesc , piesele de la Nea' Gashpar tre' verificate inainte de a le cumpara. Eu am mai prins si ceva rebuturi :peace:

 

asa ar fi ideal, dar din PH nu prea are cum sa le verifice inainte, din pacate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...