Sari la conținut

invitatie- Scoatem arta in strada!


lexandra
 Share

Postări Recomandate

post-12069-1237845700_thumb.jpg

 

Va invit ca in plimbarea de duminica asta sa va opriti un pic si la noi... Zgomotul motoarelor ne place! :blink:

 

 

 

Targ(usor) Scoatem Arta in strada!

Galeria de arta Young@Arts va invita sa participati alaturi e noi la un eveniment neconventional ce isi propune sa aduca alaturi arta contemporana si antichitati. ... si cativa copii ce isi doneaza desenele spre licitatie, in scopuri caritabile . Le multumim!

 

Cand- 29 Martie, intre 10.00 -18.00

Unde- Sperantei 24, Rosetti, - Gangul si Galeria Y@A

Cine- artisti reprezentati de Y@A, dĂŠcor realizat de Studio Pierrot….lucruri unicat, hand-made, pictate, cusute, taiate, sculptate, gustoase, modelate, fotografiate… vintage sau antichitati…

 

 

despre idee mai cititi aici: www.bystudiopierrot.blogspot.com

 

 

 

 

We bring art in the street!

Young@Arts Gallery is pleased to invite you at our unconventional event, that brings together contemporain art and antiques...and some childrens that donate their drawings for charity purpose. We thank them!

 

When: March, 29 , from 10-19.ooh

Where: Sperantei street, no 24, near Rosetti square- Y@A Gangway and Gallery ,

Who: Y@A artists , decorations by Studio Pierrot, special hand-maded or hand-crafted objects, ticked, painted, sculpted, carved, appetizing, shoted, ...vintage or antiques...

Editat de lexandra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa mai ziceti ca suntem un popor destept sau altcumva ca nu stiu ce va fac.

la topicuri cu prostii raspunde toata lumea. La topicul despre arta....liniste....vai de mama noastra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa mai ziceti ca suntem un popor destept sau altcumva ca nu stiu ce va fac.

la topicuri cu prostii raspunde toata lumea. La topicul despre arta....liniste....vai de mama noastra

Pai aici nu se poate raspunde monosilabic, ca ar fi raspuns cel putin 50% dintre forumisti.

Felicitari pentru idee si actiune in sine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc...

 

Ma gandeam ca poate e interesant sa mai stim si cu ce ne ocupam fiecare :cheers:, de aceea invitatia aici.

 

ma mai gandeam ca putem face un astfel de eveniment -intalnire de o zi si ptr motociclisti- exclusiv, cu vanzari de piese/echipamente SH, si poate 2-3- reprezentanti din piata moto.

 

Ce s-a intamplat duminica ?- am oferit ceai/cafea tuturor, am avut dulciuri facute "in casa" :bounce:....foarte buna muzica-multumim ADI- inclusiv vinil-uri ! ,... s-a cantat la chitara din proprie initiativa, si ne-am uitat la The Wall, spre seara, avand proiector. :D

 

daca simt ca exista interes ptr o seara exclusiv moto, Sunt-em aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* abia acum am citit topicul asta... Pare rau ca nu am ajuns! We. asta am scos motorul prima oara din "casa", la un drum mai lung.

Cand mai faceti? (tematica mi s-a parut foarte buna! ceva pe gustul meu..., daca as fi fost si eu pe faza!...).

 

P.S. da-ti drumul la o propunere ptr. seara exclusiv moto, eu cred ca or sa apara si reactii. eu votez din prima! :cheers:

 

P.P.S. felicitari pentru astfel de manifestari. mai trebuie! (baiatul meu face origami si desen, e pasionat de lucru cu hartia si culorile. deci, cand e nevoie, dam o mana de ajutor)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc...

 

Ma gandeam ca poate e interesant sa mai stim si cu ce ne ocupam fiecare :cheers:, de aceea invitatia aici.

 

ma mai gandeam ca putem face un astfel de eveniment -intalnire de o zi si ptr motociclisti- exclusiv, cu vanzari de piese/echipamente SH, si poate 2-3- reprezentanti din piata moto.

 

Ce s-a intamplat duminica ?- am oferit ceai/cafea tuturor, am avut dulciuri facute "in casa" :bounce:....foarte buna muzica-multumim ADI- inclusiv vinil-uri ! ,... s-a cantat la chitara din proprie initiativa, si ne-am uitat la The Wall, spre seara, avand proiector. :D

 

daca simt ca exista interes ptr o seara exclusiv moto, Sunt-em aici!

 

Vaiiiii!!!! The wall!!! As fi vrut si eu!!!! Doar ca, la fel ca si Cria, am fost in calatorie!!! Can e urmatoarea actiune??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...