Sari la conținut

Alpinestars bionic vs EVS Strata


Postări Recomandate

nici un posesor de Alpinestars Bionic SX prin zona ? sa-mi zica daca pt o persoana de 1,68 si aprox 74kg daca se potrivesc .. si daca stau normal pe sub pantaloni de cross? (am mai gasit pe cineva care vinde pe net o pereche de genunchere pt ca ii sunt mari si nu incap pe sub pantaloni, dar nu stiu pe sub ce tip pantaloni nu ii incap )

 

Orice opinie legata despre genuncherele one-size-fits-all este apreciata.

 

Salut, daca nu gasesti nicaieri sa probezi alpinestars bionic poti veni incepand de marti la mine si probezi EVS Strata, Marimi: S/M, L/XL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici un posesor de Alpinestars Bionic SX prin zona ? sa-mi zica daca pt o persoana de 1,68 si aprox 74kg daca se potrivesc .. si daca stau normal pe sub pantaloni de cross? (am mai gasit pe cineva care vinde pe net o pereche de genunchere pt ca ii sunt mari si nu incap pe sub pantaloni, dar nu stiu pe sub ce tip pantaloni nu ii incap )

 

Orice opinie legata despre genuncherele one-size-fits-all este apreciata.

 

 

Am eu Alpinstar. Daca treci prin Bucuresti, ti le dau la proba.

Daca ai pantaloni de cros ficsi, o sa ai probleme cand imbraci pantalonii peste. Eu as recomanda sa fie cu o marime mai mare.

Pe grosime se potrivesc pe mai toate picioarele, iar pe inaltime, iti pun niste poze cu un picior in izmana sa te lamuresti.

Eu am 1.81 si 72.

 

post-25807-1240561295_thumb.jpg post-25807-1240561240_thumb.jpg post-25807-1240561335_thumb.jpg

 

Genuncherele au 40 - 45 cm.

Editat de mihaio07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...