Sari la conținut

Geaca protectie scooter


gabriel2009
 Share

Postări Recomandate

nu vorbeam de tine Rolly :laugh: .

alex.cj , Rolly a spus doar o simpla intrebare si tu ii sari in cap .

Of : ziceai mai sus ca rossi nu merge pe scuter...esti sigur ? ia uitate la filmarea asta

:rolleyes:

 

Razvy: eu nu vad sa aiba geaca sau altceva, poate e de la monitor ;) ... ziceam ca nu merge asa ceva pe scuter... e prea strident.

si uitate din nou, cine sare la cine...

oricum, asta e subcategoria celor care isi vopsesc discul de frana, celor care compara motoare de 1.6 cu motoare de 2.0 (simte-te rolly) si altele...

 

rolly, e cum zici tu...ai dreptate 100% .. scuteru l-am gasit in santz, casca e din oser... e chinezeasca dar am gasit sticker cu AGV si l-am lipit... tu esti cel mai tare, ai cel mai tare scuter, esti reisaru forumului, ai cel mai tare echipament, barosanu de pe forum ... ce vrei tu ... cu tine nu are rost sa mai discut... ca si pe topicul "PEUGEOT SPEEDFIGHT3" de la un singur "R125 nu cred ca bate RS125" ma iei cu motoare diesel... sa inteleg ca erai ontopic acolo? la fel ca si aici...tine no sati mai raspund, ca nu prea am nici un motiv, esti prea DEGEABA...

 

 

sorin.bc : +1 post ... tre' sa se stranga sa fie, ca nu stii cand vine iar criza. si apropo, daca tot vrei sa scrii corect... vezi ca "FANE" e un nume, nicidecum un verb (interjectie in cazu asta). se vede care cata scoala are.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fane e nume? :laugh:

 

Eu tot nu inteleg de ce nu poti compara un motor 1.6 cu un 2.0 :rolleyes: Ia spre exemplu lancer evo IX 1.6 de are vreo 400 si ceva spre 500 cp varianta racing si un motor hemi de 4.5 litrii care are tot cam atat. De ce nu poti compara? Asta a fost ca o paranteza sa vezi ca esti pe langa.

 

Te las in voia ta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fane e nume? :laugh:

 

Eu tot nu inteleg de ce nu poti compara un motor 1.6 cu un 2.0 :rolleyes: Ia spre exemplu lancer evo IX 1.6 de are vreo 400 si ceva spre 500 cp varianta racing si un motor hemi de 4.5 litrii care are tot cam atat. De ce nu poti compara? Asta a fost ca o paranteza sa vezi ca esti pe langa.

 

Te las in voia ta...

EVO ARE 1.6?

 

POATE MITSUBISHI LANCER ... unde ai vazut tu LANCER EVOLUTION. toate evo-urile au motoare de exact 1997 cmc.

 

asta asa, o paranteza, sa vezi ca esti degeaba.

 

 

Cylinders: L4

Displacement: 1997 cm3

Power [KW(hp)/RPM]: 206(280)/6500

Torque: 262/3500 lb-ft/RPM (355/3500 Nm/RPM)

Fuel System: Multipoint Injection

Fuel: Petrol

CO² Emissions: 251 g/km

 

cum te mai suporti?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate...varianta racing, aia de cursa. Sti ce e aia? Mai uita-te si tu....chiar si la tv vezi in emisiuni precum top gear.

 

si evolution ce e ? pt badea vasile din varfu dealului?

nu e varianta de curse? hahahahah

uitate ma disperatule ce motoare au evo-urile din campionatul intern (alea de curse de care zici tu, "REISING") ... nu te mai obosi sa cauti, 2.0 280cp 4x4.

 

este Lancer si de 1.4 si de 1.6 dar ala NU e EVOLUTION.

 

lasa`neeeeeeeeeeeeeeee lasa`neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ca ne`ai plictisit :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti un prost, esti un prost...campionatul intern? :rolleyes: eu nu zic copile de evo-uri de concureaza cu dacia logan...eu zic de cele de curse din strainatate...pentru ca nici un motor hemi nu il gasesti pe-aici, pe colo... La top gear a fost prezentat un astfel de model, evo VIII sau IX, 1.6, aproximativ 500 cai putere, consuma in forja 50%...cauta episodul pe net, e dintr-o serie mai veche. Sti ce e aia masina de cursa? Daca nu, cauta emisiunea de la discovery despre subaru wrc team, sa vezi acolo motor de 600.000 de euro pus pe impreza wrx...ala e motor de curse....

 

Asta a fost ultimul post, am deviat cu mult topicul...ideea este urmatoarea: protectiile nu sunt niciodata prea multe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorin.bc : +1 post ... tre' sa se stranga sa fie, ca nu stii cand vine iar criza. si apropo, daca tot vrei sa scrii corect... vezi ca "FANE" e un nume, nicidecum un verb (interjectie in cazu asta). se vede care cata scoala are.

 

 

Ti-a mai zis cineva ca esti prost? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...