Sari la conținut

Numai Si Numai Choppere


robychopper
 Share

Postări Recomandate

mUUuuuuu.

Le urmaresc de ffffff. mult pe doamnele siteuri respective.. Preferatele mele tot ale lu nea Billy raman. Deci votez in continuare pentru choppersinc .

 

 

Parerea mea este ca babacu Arlen sta in capul listei din cauza ca este cel mai in varsta dintre creatorii chopperelor, in momentul de fatza nu mai modelele lui nu mai au acelas succes pe care le aveau acu 30 de ani. De altfel stilul lui de motoare cu cadrul mult lungit in fatza nu mai prinde pentru zilele noastre. Taticu s-a afisat prin pictura pe rezervoare dar, cine stie poate ne mai oferrra ceva surprize, ca de viata-i lunga......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

depinde sa stii ca nu degeaba sta batrinu arlen primu pe lista este ca inca este cel mai bun in creatie de choppere

adevarul ca si billy le are nu gluma dar

na fiecare cu stilul lui de a choppari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

datimi voie sa adaug situl unului dintre cei mai buni designeri choppere ...cishtigatorul la design european Peter Penzenstadler

www.penz-custombikes.com .... e bike ul let's play acolo

ar fii mai simplu sa pui poza bikului aici pe forum sunt multi ce nu au timp sa mai intre si pe situri

incearca si vei reusiiii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok o sa bag acasa ca sunt la net ...o sa bag shi nishte poze facute de mine sa nu zici robert ca maninc gogoshi ca ash fi fost la el in shop ...nu sunt shi eu in poze dar se poate vedea ca sunt facute de creativul meu digital ..care scoate nishtye poze de (cuvant urat):D am shi unele d p net

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok o sa bag acasa ca sunt la net ...o sa bag shi nishte poze facute de mine sa nu zici robert ca maninc gogoshi ca ash fi fost la el in shop ...nu sunt shi eu in poze dar se poate vedea ca sunt facute de creativul meu digital ..care scoate nishtye poze de (cuvant urat):D am shi unele d p net

astept poze basty sunt chiar curios

cind le pui

punele si tu intrun nou topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok o sa bag acasa ca sunt la net ...o sa bag shi nishte poze facute de mine sa nu zici robert ca maninc gogoshi ca ash fi fost la el in shop ...nu sunt shi eu in poze dar se poate vedea ca sunt facute de creativul meu digital ..care scoate nishtye poze de (cuvant urat):D am shi unele d p net

Pozele pune-le la...

 

http://www.pro-bike.ro/cp/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Intru cam tirziu pe threadul asta... Pina acum am vizitat de 2 ori magazinul lui Arlen Ness, care e cam la juma de ora de mers cu motoru' de unde stau eu. Are si un muzeu, care este ABSOLUT IMPRESIONANT. Data viitoare cind merg acolo, o sa-mi iau si camera cu mine (in trecut am fost doar la "cumparaturi")...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

mersi ce sa fac ajut si eu bikeri cu ce pot nefind in tara sa o fac direct,incerc asa prin internet sper sa fiti multumiti

va salut pe toti si va urez bafta in modificari si super intilniri anul asta :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...