Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

io nu inteleg nimic :)

Ce ii asa greu ?

S-au vazut oamenii in oras sau undeva in public, Hondita purta niste ochelarii , Rolly a vazut-o dar nu a fost sigur ca ii ea.. si asta ar fi povestea :)

 

Daca nu ii asa corectati-ma ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da nu vad unde intreaba Rolly daca o fost ea?

PM ! Dang dang :)

 

Banuiesc eu ... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PM ! Dang dang :)

 

Banuiesc eu ... ;)

Fara PM,.. doar stiam ca nu era sigur ca am fost eu,... ne-am vazut in fata la MC.. si ne-am uitat unu la altu .. drept ca purtam ochelari de soare.. si nici mie nu mi-a venit sa ma duc asa la el.. : aloha, eu sunt Hondita :)

a trecut ieri langa mine in centru de 4 ori... pe Unirii cu vreo 80km/h :) si pana am facut eu 10m pana la colt el a ajuns langa teatru... hihi, nu degeaba are R1 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Korben

Aha, bun...

Început promițător, de mare viitor

O să fim foarte uniți, ca de obicei mad.gif

Păi hai să iÂşi aleagă fiecare câte un club Âşi să comunicăm prin SMS, ce zici?

 

 

Pai daca lu x si y nu le place in Nerv si le place in Taboo sau Flex sa mearga in Nerv doar pt ca vor altii 2 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa mearga in Nerv doar pt ca vor altii 2 ?

Altii 2? ;)

Multumim

Probabil despre tipul asta de dezbinare era vorba

 

 

Ideea era să facem Revelionul împreună, dar dacă e mai importantă locația decât oamenii... asta e

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Altii 2? :)

Multumim

Probabil despre tipul asta de dezbinare era vorba

Stai un pic, aici nu era vorba de cineva anume, eu am intrebat la general, nu o lua ca pe o ofensa, sa fim seriosi, va respect ;) sa nu crezi ca am zis-o ca pe un afront personal la adresa voastra, era o intrebare la general.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi vine sa cred.... era vb de discutii,... de organizare,.. de 1 Dec,.. de Revel... dar in primul rand sa ne intalnim toti la un loc,... sa fim impreuna... si deja apar discutii ca la unu nu-i place Nervul la altul Flexul... sunteti ca copii,.. sa mor.. ;)

Nu e totouna unde ...? nu aia conteaza sa ne simtim bine..?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea care m-a deranjat ca sa zic asa, desi nu ma stresez eu pt atata, este faptu ca Lau a zis ca a vb acolo si sa mergem acolo si sa facem acolo si sa ne intalnim acolo, ceea ce nu mi se pare ok, adica poate eu nu vreu sau x nu vrea sau y nu vrea acolo, daca era formulat ceva de genu hai sa facem revelionu impreuna propuneti cateva locatii ne hotaram toti asupra unuia singur si mergem acolo, dar ceea ce a zis mi s-a parut asa a fi o reclama mnah,,,, nu am nimic cu nimeni Doamne fereste, cu atat mai mult cu voi Korben ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi eu lăudam inițiativa, nu neapărat localul

Hai să trecem mai departe, mie efectiv mi-e indiferentă locația, putem sa petrecem Âşi în fața Primăriei

Numai să fim toți împreună să ne bucurăm de noul an

 

 

A, totusi

Lau propunea acel local nu doar pentru revelion, ci ca o locație permanentă, un bar moto pe modelul celor din Hunedoara ;)

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi eu lăudam inițiativa, nu neapărat localul

Hai să trecem mai departe, mie efectiv mi-e indiferentă locația, putem sa petrecem Âşi în fața Primăriei

Numai să fim toți împreună să ne bucurăm de noul an

 

 

A, totusi

Lau propunea acel local nu doar pentru revelion, ci ca o locație permanentă, un bar moto pe modelul celor din Hunedoara ;)

Eu doar ziceam, nu dati cu paru, eu oricum nu am sa particip oriunde ar fii, doar am zis si eu ca miroase a reclama :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nustiu de ce va stresati atata. Revelionu se tine la noi (la kato) asta in caz ca nu mergem la HD sanse 50% 50%, oricum inainte de asta tragem un chef seara dupa Mos Craciun pe Motocicleta. :) si de revelion tot la noi . si la 12 mergem la primarie. :)

Mesaj completat

DECI DACA DE 1 DECEMBRIE VOM IESII,VA ANUNT CA AM DISCUTAT CU PATRONUL DIN NERV (CLUB ROCK),SI VOM AVEA REZERVAT LA ETAJ SA DISCUTAM LA UN PAHAR,(CANAPELE PIELE ,BILIARD,CALDURICA),TOTODATA AVEM TOT SPRIJINUL DIN PARTEA LUI DOREL(PATRONUL),IN VEDEREA DE ORGANIZARI ,INTALNIRI....,AR DORI CA SA FACEM CHIAR NISTE BANERE,AFISE,CLUB ROCK VA DEVENI UN MOTOROCK.DECI POATE VOM AVEA UN BAR MOTO PANA LA URMA,DEPINDE DE NOI.,CHIAR AM DISCUTAT DESPRE MOTOCICLISTI,SI A SPUS CA SUNTEM DEZBINATI SI NEORGANIZATI,AR FI VRUT SA COLABOREZE SI CU ALTE CLUBURII MOTO DIN ARAD,DAR NU MAI SUNT.DECI HAIDETI SA NE ORGANIZAM ,SI POATE INPREUNA FACEM CEVA,AVEM SUSTINERE ,SPONSORIZARE,RECLAMA...,SE VA ORGANIZA SI REVELIONUL 100RON DE PERSOANA,INLCUS MANCARE BAUTURA,150 LOCURI.VENITI CU PARERI,PROPUNERI...CEI CARE DORITI .APROPO NE VA SUSTINE SI LA MOS CRACIUN PE MOTOCICLETA,AVEM NEVOIE DE UN AFIS PT.CLUB,...EU AM INCEPUT ,AVEM NEVOIE DE MOTOCICLISTI CAT MAI MULTI SI UNITI.,SA NU EXISTAM DOAR VIRTUAL.ACUM SA VA VAD ;)

 

 

eu va ajut cu ce pot eventual pot sa fac un site unde vom posta toate videourile si pozele ce le vom face .toate se vor downloada ( ca sa nu mai existe problema ca unu nu are poza aia sau poza aia. Asta daca vreti binenteles. iar de banner nustiu ce sa zic. dar eu pot ajuta cu un site deci? si apropo acolo voi putea pune si toate iesirile care le vom face si toate actiunile la care vom participa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nustiu de ce va stresati atata. Revelionu se tine la noi (la kato) asta in caz ca nu mergem la HD sanse 50% 50%, oricum inainte de asta tragem un chef seara dupa Mos Craciun pe Motocicleta. ;) si de revelion tot la noi . si la 12 mergem la primarie. :)

Baa dar Kato stie..? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nustiu de ce va stresati atata. Revelionu se tine la noi (la kato) asta in caz ca nu mergem la HD sanse 50% 50%, oricum inainte de asta tragem un chef seara dupa Mos Craciun pe Motocicleta. si de revelion tot la noi . si la 12 mergem la primarie.

Tac'tu Âştie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...