Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

in sfarsit unul intreg la cap ;)

la voi tot ce spun altii e prostie, numai ce spuneti voi aia e bine mai ales swartelf, in loc sa purtati grija altuia mai bine ati purta-o pe avoastra si va-ti uita la voi.

Dimineata cand va treziti mergeti si uitati-va in oglinda sa vedeti va recunoasteti ;) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la voi tot ce spun altii e prostie, numai ce spuneti voi aia e bine mai ales swartelf, in loc sa purtati grija altuia mai bine ati purta-o pe avoastra si va-ti uita la voi.

Dimineata cand va treziti mergeti si uitati-va in oglinda sa vedeti va recunoasteti ;) .

Acuma, fii sincer:

Tu ai fost vreodata capabil sa porti o conversatie normala, fara invective si injurii? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MA! fara cearta,ce mama dracului!

Daca nu cunoaste toata lumea despre ce o fost vorba...uite un video care va explica...

..da, sa stii ca trebe avut grija!.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la voi tot ce spun altii e prostie, numai ce spuneti voi aia e bine mai ales swartelf, in loc sa purtati grija altuia mai bine ati purta-o pe avoastra si va-ti uita la voi.

Dimineata cand va treziti mergeti si uitati-va in oglinda sa vedeti va recunoasteti ;) .

Eu nu port grija nimanui, chiar daca voi ziceti ca " traba avut grija" ;) si ultima parte am vazut ca e pe tema filozofica, imi place, probabil te referi la tensiunea care exista intre ego si identitate despre care vorbea Freud, presupun ca stii.... ego-ul este prins intre identitate si super-ego, este intr-un conflict intre gandurile reprimate ale indentitatatii si retrogradate intr-o pozitie inferioara in super ego, deci da, ai dreptate, posibil sa nu ne recunoastem complet cand ne uitam in oglinda :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la voi tot ce spun altii e prostie, numai ce spuneti voi aia e bine mai ales swartelf, in loc sa purtati grija altuia mai bine ati purta-o pe avoastra si va-ti uita la voi.

Dimineata cand va treziti mergeti si uitati-va in oglinda sa vedeti va recunoasteti ;) .

Eu nu ma recunosc fara ochelari. Doar dupa ce imi pun cucherii pe nas totul revine la normal ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu port grija nimanui, chiar daca voi ziceti ca " traba avut grija" ;) si ultima parte am vazut ca e pe tema filozofica, imi place, probabil te referi la tensiunea care exista intre ego si identitate despre care vorbea Freud, presupun ca stii.... ego-ul este prins intre identitate si super-ego, este intr-un conflict intre gandurile reprimate ale indentitatatii si retrogradate intr-o pozitie inferioara in super ego, deci da, ai dreptate, posibil sa nu ne recunoastem complet cand ne uitam in oglinda :duel:

..traba avut grija!...baiatul asta e nebun si vrea sa ne faca si pe noi asa!...traba avut grija! ..... :)

Mesaj completat

E criza

Cumparam o sticla de vodca si merem pe mal ;)

..traba avut grija la vodca de pe malu marii!... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..traba avut grija

Cred ca te-ai blocat intr-o faza pseudocognitiva a ego-ului exacerbat de diminuarea identitatii colective

Freud explica asta magistral in volumul Zur Psychopathologie des Alltagslebens (The Psychopathology of Everyday Life)

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca te-ai blocat intr-o faza pseudocognitiva a ego-ului exacerbat de diminuarea identitatii colective

Freud explica asta magistral in volumul Zur Psychopathologie des Alltagslebens (The Psychopathology of Everyday Life)

;)

 

... deja e putin prea mult pt mine ;))

 

... si precum spuneam, e faina vremea afara :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... si precum spuneam, e faina vremea afara ;)

Faină faină , da trăbă avut grijă! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci un LA MULTI ANI fratelui meu Atti , asa oficial ;)

 

:) ;) :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...