Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Daca va plictisiti semnati petitia :scratch: "Opriti FRAUDAREA ALEGERILOR"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca va plictisiti semnati petitia :) "Opriti FRAUDAREA ALEGERILOR"

 

in ultimele zile unde ma duc nu exista sa nu fie deschis subiectul politica,la tv aproape orice canal : Politica :moron:

Mesaj completat

ce fraudare ma? si tu esti cu comunistu ala de geoana, pe ala daca l-as vedea pe strada l-as scuipa in fata. :moron: lui si tot PSD-ului, astia nu stiu sa piarda, nu ati vazut cum se bucura ca un maimutoi la exit pooluri :scratch: asa facea

 

te sustin :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te sustin :moron:

da daca castiga geoana tot cu atatea voturi , ATUNCI NU MAI ERA FRAUDA era totul perfect LEGAL , 2 luni inainte de alegeri pe ANTENA 3 si IREALITATEA TV :scratch: numa conta lui basescu, basescu e asa si asa,normal posturile lu cacatu ala schiop de VANTU , care e in PSD si uite ca cu toate astea Basescu o castigat :moron: ce tare ii faza aia cu Geoana cand se bucura :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce fraudare ma? si tu esti cu comunistu ala de geoana, pe ala daca l-as vedea pe strada l-as scuipa in fata. lui si tot PSD-ului, astia nu stiu sa piarda, nu ati vazut cum se bucura ca un maimutoi la exit pooluri

Ma omu lu` D-zoo :) cum ii vorba in sat... nu ii vorba de Geoana sau Base sau alti cretini de prin politica. Ii vorba de ceva mult mai grav ... vad ca tu vb de comunisti si comunism , da dictatura ce ii ? Sa ai toate puterile statului in mana, nu ii ceva condamnabil ... da sa le folosesti in favoarea ta si sa ii ai langa tine ca si complici intr-o asemea treaba ( alegerea presedintelui unei tari ), nu mi se pare normal. Si sa mai ai tupeu jegos sa spui catre celalat ca fura...oricine ar fi, nu neaparat Geoana.

Daca tu nu observi cate lucruri annormale s-au intamplat la alegeri , atunci nu te supara da esti incuiat rau. Un sigur exemplu care mi s-a parut super tare , in strainatate conform numarului de voturi care s-au adunat in ziua alegerilor a fost unu atata de mare incat trebuia sa voteze o pers la fiecare 30 sec. ( sa nu uitam ca este vorba de sectie speciala , unde dai declaratie si bla bla , cel putin 3-4-5 min de pers ), plus multe multe altele ... CNP-uri de la oameni care defapt nici nu au fost la vot , etc .... aaaaaaa era sa uit cel mai important lucru ,toate aceste voturi au fost date lui Baselu :moron:

 

Am pus petitia pentru cine vrea sa se inatample dracului ceva bun in tara asta. (mai mult ca sigur ca nu se v-a intampla nimica ca si justitia ii tot in mana HOTULUI). Nu vreau sa deschidem un subiect care cu siguranta nu s-ar termina anu asta si nici in urmatoarele 50 de pagini. :moron:

 

Cine vrea semneaza cine nu , nu ... :P

 

Subiect incheiat ! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma omu lu` D-zoo :moron: cum ii vorba in sat... nu ii vorba de Geoana sau Base sau alti cretini de prin politica. Ii vorba de ceva mult mai grav ... vad ca tu vb de comunisti si comunism , da dictatura ce ii ? Sa ai toate puterile statului in mana, nu ii ceva condamnabil ... da sa le folosesti in favoarea ta si sa ii ai langa tine ca si complici intr-o asemea treaba ( alegerea presedintelui unei tari ), nu mi se pare normal. Si sa mai ai tupeu jegos sa spui catre celalat ca fura...oricine ar fi, nu neaparat Geoana.

Daca tu nu observi cate lucruri annormale s-au intamplat la alegeri , atunci nu te supara da esti incuiat rau. Un sigur exemplu care mi s-a parut super tare , in strainatate conform numarului de voturi care s-au adunat in ziua alegerilor a fost unu atata de mare incat trebuia sa voteze o pers la fiecare 30 sec. ( sa nu uitam ca este vorba de sectie speciala , unde dai declaratie si bla bla , cel putin 3-4-5 min de pers ), plus multe multe altele ... CNP-uri de la oameni care defapt nici nu au fost la vot , etc .... aaaaaaa era sa uit cel mai important lucru ,toate aceste voturi au fost date lui Baselu

 

Am pus petitia pentru cine vrea sa se inatample dracului ceva bun in tara asta. (mai mult ca sigur ca nu se v-a intampla nimica ca si justitia ii tot in mana HOTULUI). Nu vreau sa deschidem un subiect care cu siguranta nu s-ar termina anu asta si nici in urmatoarele 50 de pagini.

 

Cine vrea semneaza cine nu , nu ...

 

Subiect incheiat !

 

 

Nu semnez frate si il f.. in gurita aia dulce a lui de marioneta ce ii + comunist imputit ce este (ce a cautat in rusia ?!!) + lingau (ce a cautat noaptea la mieluselu Vantu) . Si Basescu e patat , dar este conducator , daca tot ai deschis subiectul ... politica . Nu orice pooooola ajunge capitan pe o nava , dar orece fraier poate sa ajunga ambasador , pus politic . Asa ca lasati politica , hai sa ne ocupam de motoare ca ne pricepem mai bine :scratch:

Mesaj completat

Acuma este incheiat ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma este incheiat ...

Pai nu ii incheiat ca vad ca nici tu nu intelegi ... Nu ii vorba de BASE , GEOANA sau cine vrei tu... oricine ar fi pe lumea asta inclusiv tu daca vrei !

Ii problema cu procedura , cum s-a votat , cat s-a furat, in ce proportii. Ca tie sau la multi altii nu le place de Geoana (in momentul de fata contracandidatu lu Base) nu inseamna ca trebe sa fi de acord cu toate neregulile si fraudele si shmecheriile facute la alegeri. Nici mie nu imi place de Geoana, da nici de Base... Mai ales cand vezi ce ii instare sa faca sa ramana la putere , atata tot.

 

 

Pupincuristii lu Base asta nu inteleg... :scratch:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu semnez frate si il f.. in gurita aia dulce a lui de marioneta ce ii + comunist imputit ce este (ce a cautat in rusia ?!!) + lingau (ce a cautat noaptea la mieluselu Vantu) . Si Basescu e patat , dar este conducator , daca tot ai deschis subiectul ... politica . Nu orice pooooola ajunge capitan pe o nava , dar orece fraier poate sa ajunga ambasador , pus politic . Asa ca lasati politica , hai sa ne ocupam de motoare ca ne pricepem mai bine :moron:

Mesaj completat

Acuma este incheiat ...

:moron: :scratch:

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moron: :scratch:

Apropo , asa ca fapt divers uita-te cate posturi ai tu pe acest forum in care zici ca vaisamar de Romania si de toate minunile ce se intampla... pai pretenu` tau Base ii presedinte si are toata puterea asupra tuturor institutiilor ! De ce nu iti place? Hai ma ca ma dezamagesti :P

 

PS: Noi degeaba ne balacarim aici ca nu rezolvam mare lucru ! Da ne distram si noi :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pupincuristii lu Base asta nu inteleg... :scratch:

 

 

Adevarul doare , stiu . Au murit 1104 oameni la revolutie ptr. democratie . Si tu vi si imi spui ca ne este mai bine cu psd-ul cand papagalii astia , de 1 dec . ziua nationala a romaniei , nu il lasa pe presedintele statului sa apara la postul national ?!! Pai ptr. ce au murit oameni aia , ca dupa 20 de ani sa fie tot comunism ?!! Si tu imi spui mie pupincurist ?!!! Prietene , noi trebuie sa stam la un pahar de vorba .

Mesaj completat

Base ii presedinte si are toata puterea asupra tuturor institutiilor !

 

 

Acum imi dau seama ca habar nu ai ce este aia politica. Scuze ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum imi dau seama ca habar nu ai ce este aia politica. Scuze ...

Pai chiar asta ii shod si anormal... ca asta nu ii ceva ce ar fi la randul zilei. Da asta ii adevaru ! Ii dictatorrrr !

Si lasa-ma cu comunistii.. cum zici tu, a fost de 20 ani ...

 

Acuma gata pe bune , numai raspund la provocari! Fiecare are dreptul sa creada ce vrea , ca doara ii democratie ... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma fratilor ca tampesc cand aud porcaria cu " comunismul " suntem in NATO, suntem in UE, de unde comunism ? poa sa fie Base cu Geoana cei mai mari comunisti in sufletul lor, legea nu ii lasa, sa se manifeste acet mod, cand ii va lasa, atunci nu vom mai fi in aceste 2 organizatii.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma fratilor ca tampesc cand aud porcaria cu " comunismul " suntem in NATO, suntem in UE, de unde comunism ? poa sa fie Base cu Geoana cei mai mari comunisti in sufletul lor, legea nu ii lasa, sa se manifeste acet mod, cand ii va lasa, atunci nu vom mai fi in aceste 2 organizatii.

 

 

Ma , tu ai citit ce am scris mai sus ? cu 1 dec ? sau te-ai trezit si tu scriind

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul doare , stiu . Au murit 1104 oameni la revolutie ptr. democratie . Si tu vi si imi spui ca ne este mai bine cu psd-ul cand papagalii astia , de 1 dec . ziua nationala a romaniei , nu il lasa pe presedintele statului sa apara la postul national ?!! Pai ptr. ce au murit oameni aia , ca dupa 20 de ani sa fie tot comunism ?!! Si tu imi spui mie pupincurist ?!!! Prietene , noi trebuie sa stam la un pahar de vorba .

Mesaj completat

 

 

 

Acum imi dau seama ca habar nu ai ce este aia politica. Scuze ...

:moron: uitei pe PSD :moron: :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo , asa ca fapt divers uita-te cate posturi ai tu pe acest forum in care zici ca vaisamar de Romania si de toate minunile ce se intampla... pai pretenu` tau Base ii presedinte si are toata puterea asupra tuturor institutiilor ! De ce nu iti place? Hai ma ca ma dezamagesti :)

 

PS: Noi degeaba ne balacarim aici ca nu rezolvam mare lucru ! Da ne distram si noi :P

pai da nu sunt multumit de romania asta . dar asta nu inseamna ca voi vota sa mergem mai in jos , adica nu voi vota comunismul din nou, dupa revolutie tara nu avea datorii, in 10 ani cat au fost la conducere prin comunistul ala de Iliescu tara tot in jos a mers, o dus tara asta de rapa, si acum cand cineva incerca sa ne duca mai sus ei vor sa il dea jos. Cand a dus Iiescu minerii peste noi cum o fost? si ei se folosesc de trucaje si video ca sa il incrimineze pe Basescu ca a lovit un copil. :scratch: PSD .Acum 1-2 ani cacatu ala de Crin antonescu il acuza pe Geoana si isi bagau strambe , acum is aliati :moron: ii doresc si lui crin multa multa :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...