Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai da nu sunt multumit de romania asta . dar asta nu inseamna ca voi vota sa mergem mai in jos , adica nu voi vota comunismul din nou, dupa revolutie tara nu avea datorii, in 10 ani cat au fost la conducere prin comunistul ala de Iliescu tara tot in jos a mers, o dus tara asta de rapa, si acum cand cineva incerca sa ne duca mai sus ei vor sa il dea jos. Cand a dus Iiescu minerii peste noi cum o fost? si ei se folosesc de trucaje si video ca sa il incrimineze pe Basescu ca a lovit un copil. :scratch: PSD .Acum 1-2 ani cacatu ala de Crin antonescu il acuza pe Geoana si isi bagau strambe , acum is aliati :P ii doresc si lui crin multa multa :moron:

OK, A PRINS OFERTA, :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai da nu sunt multumit de romania asta . dar asta nu inseamna ca voi vota sa mergem mai in jos , adica nu voi vota comunismul din nou, dupa revolutie tara nu avea datorii, in 10 ani cat au fost la conducere prin comunistul ala de Iliescu tara tot in jos a mers, o dus tara asta de rapa, si acum cand cineva incerca sa ne duca mai sus ei vor sa il dea jos. Cand a dus Iiescu minerii peste noi cum o fost? si ei se folosesc de trucaje si video ca sa il incrimineze pe Basescu ca a lovit un copil. :scratch: PSD .Acum 1-2 ani cacatu ala de Crin antonescu il acuza pe Geoana si isi bagau strambe , acum is aliati :moron: ii doresc si lui crin multa multa :moron:

Am zis ca numai comentez, da acuma pe bune ... tu crezi ce zici ? realizezi ? Mai lasa Labe` 1 si OTV , ca oricum Elodia nu-i mai!

 

Of of :) De la o postare pasnica cu o petitie ( care nu va obliga nimeni sa o semnati ) uita la ce ajungem si cate alfam... tu care faci slideuri si esti la curent cu tehnologia, despre ce trucaj vorbesti? Film mai clar ca ala nu vad ce ar putea fi... sa nu zici ca vezi si tu pixelu albastru ? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma fratilor ca tampesc cand aud porcaria cu " comunismul " suntem in NATO, suntem in UE, de unde comunism ? poa sa fie Base cu Geoana cei mai mari comunisti in sufletul lor, legea nu ii lasa, sa se manifeste acet mod, cand ii va lasa, atunci nu vom mai fi in aceste 2 organizatii.

 

degeaba suntem in NATO sau U.E ...de comunisti nu scapam,daca am fi scapat de comunisti Romania nu era cum ii acuma :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am zis ca numai comentez, da acuma pe bune ... tu crezi ce zici ? realizezi ? Mai lasa Labe` 1 si OTV , ca oricum Elodia nu-i mai!

 

Of of :moron: De la o postare pasnica cu o petitie ( care nu va obliga nimeni sa o semnati ) uita la ce ajungem si cate alfam... tu care faci slideuri si esti la curent cu tehnologia, despre ce trucaj vorbesti? Film mai clar ca ala nu vad ce ar putea fi... sa nu zici ca vezi si tu pixelu albastru ? :moron:

 

Î-mi pare atît de rău că politica a reuÂşit să pătrundă chiar Âşi aici. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poftim draga

MAI VREI ?

 

pai ii si logic ca nu o lovit copilul,pentru ce sa il loveasca inainte de alegeri ? + erau camere peste tot + o fost intr-un loc pulbic plin de lume :moron:

Mesaj completat

Î-mi pare atît de rău că politica a reuÂşit să pătrundă chiar Âşi aici. :scratch:

 

si eu gandesc la fel :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ii si logic ca nu o lovit copilul,pentru ce sa il loveasca inainte de alegeri ? + erau camere peste tot + o fost intr-un loc pulbic plin de lume :scratch:

Mesaj completat

 

 

si eu gandesc la fel :moron:

LASATI POLITICA .CA NOI TOT PE DRUMURI CU GROPI MERGEM.ASFALT USCAT

Mesaj completat

Nu dau vodca, ci doar un exemplu de catalizator al relațiilor inter-umane, inter-etnice Âşi inter milano

Gata, a trecut 10 decembrie, fiecare îÂşi plăteÂşte consumația

:moron: ,CAND?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Î-mi pare atît de rău că politica a reuÂşit să pătrundă chiar Âşi aici.

Asta nu e politică, e lipsă de ocupație

Măi oameni buni, până la ce oră e deschis Nervu?

Să facem o Âşedință rapidă :scratch:

Terapie cu Âşocuri bahice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu dau vodca, ci doar un exemplu de catalizator al relațiilor inter-umane, inter-etnice Âşi inter milano

Gata, a trecut 10 decembrie, fiecare îÂşi plăteÂşte consumația

 

totusi pe la ce ora in nerv ? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta nu e politică, e lipsă de ocupație

Măi oameni buni, până la ce oră e deschis Nervu?

Să facem o Âşedință rapidă :moron:

Terapie cu Âşocuri bahice

 

de dimineata :scratch: pana noaptea sau dimineata pana pleaca ultimul client :moron:

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poftim draga

 

MAI VREI ?

Numai vreau , mersi. M-am convins... II TRUCAJ ORDINAR :moron: ... Oricum mi se pare foarte distractiv si in acelasi timp socant cum poate sa prosteasca un om cu shmecherii lui atat lume!

 

Daca chiar ar fi trucat acest filmulet (ceea ce ii posibil, asta vazut de noi acuma... nu filmu original), stai linistit ca dupa ce o aparut public filmuletu , Base si oamenii lui una doua s-au mobilizat , au trucat filmuletul EI si au trimis ala la expertiza. Doara nu crezi ca ii prost ... se impidica de un ciot ca asta cu filmuletu.

 

Stiti ce am gasit acuma in curte, mai bine zis pe cine... pe ELODIA! Am fost destul de credibil nu ? Sigurat pentru aproape 5.000.000 de oameni din aceasta tarisoara :scratch:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai vreau , mersi. M-am convins... nu de filmulet :moron: De tine ... Oricum mi se pare foarte distractiv si in acelasi timp socant cum poate sa prosteasca un om cu shmecherii lui atat lume!

 

Daca chiar ar fi trucat acest filmulet (ceea ce ii posibil, asta vazut de noi acuma... nu filmu original), stai linistit ca dupa ce o aparut public filmuletu , Base si oamenii lui una doua s-au mobilizat , au trucat filmuletul EI si au trimis ala la expertiza. Doara nu crezi ca ii prost ... se impidica de un ciot ca asta cu filmuletu.

 

Stiti ce am gasit acuma in curte, mai bine zis pe cine... pe ELODIA! Am fost destul de credibil nu ? Sigurat pentru aproape 5.000.000 de oameni din aceasta tarisoara :scratch:

vad ca tu inca nu incetezi cu politica, Dar ce zicea GEOANA DACA CASTIGA EL? ATUNCI NU MAI ERAU FRAUDE NU? :moron: o seara faina, asa ii romanu cand nu mai are argumente. ai auzit de FPS frame pe secunda, na cauta un program ia filmuletul de pe net si fa testul singur sa vezi . tot asa iti va da .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai vreau , mersi. M-am convins... nu de filmulet :moron: De tine ...

STOP!

Una e să ne contrazicem Âşi alta e să atacăm persoana :scratch:

Deci fără din astea că nu-i frumos, da?

Hai să ne batem în idei, ideologii Âşi alte mijloace, dar NU atac la persoană

 

Vodcăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta nu e politică, e lipsă de ocupație

Exact ... da sper ca te bucuri :moron: Facem rating aici pe topicul tau perefat :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...