Sari la conținut

smaeb


CrashTestPilot
 Share

Postări Recomandate

care vrea sa mergem mai multi odata (sa mergem in supermoto grup) macar acum daca in timpul anului nu ne putem strangem mai multi de 2-3

 

eu zic sa ajungem pe la 12 acolo cel tarziu ca am vazut ca au program de stunturi de la 12 si zic eu ca merita :huh:

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai omule pe la 12 sa prindem si stunturile :huh: ca sunt maine intre 12 si 4;) hai ca mergem impreuna si ne dam loc de intalnire;)

 

 

smile ia zi la ce ora ne vedem?

n ti„am zis ca eu sambata trebe sa plec cu retromobilul.....deci nu pot sa vin...am fost astazi(tocmai din cauza asta ca nu am cum sa ajung sambata iar duminica ziceam sa mergem pe cheia).....oricum e un caca maca...nici manusi nu mi-am gasit....oricum e de mers ca nah....mai te vezi cu unu altu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:huh: fata de anii precedenti, anul asta am avut ce vedea: Husqvarna Supermotard Worldchampion bike!!!

 

Este replica identica!! :laugh: a motocicletei cu care husqvarna tot iese pe locul 1 la mondialele de supermoto :P

 

 

si cu asta am zis tot! se poate admira in toata splendoarea ei la standul Husqvarna. :X:X:X

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca aproape la orice smaeb de pana acum ...o mare intalnire de motociclisti :P) (ma bucur ca am facut testdrive la husqvarna 610 sm )

te-am vazut pe la 15:40 cand ai travestat zona in care se faceau demonstratii :)

Eram departe de tine si nu am avut cum sa te strig :huh: mai stateam de vorba....in fine a fost asa si asa salonul. Am vrut sa imi cumpar un tricou KTM, era 110 lei si cica avea 10% reducere, iar pe viilor este 80 de lei :laugh:) (cuvant urat) si mai avea decat 2 modele si ambele L. Asa ca m-am imbolnavit pe acolo de p......a sculata de la atatea fetite dotate. Sunt comvins ca si voi :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-am vazut pe la 15:40 cand ai travestat zona in care se faceau demonstratii :P

Eram departe de tine si nu am avut cum sa te strig :D mai stateam de vorba....in fine a fost asa si asa salonul. Am vrut sa imi cumpar un tricou KTM, era 110 lei si cica avea 10% reducere, iar pe viilor este 80 de lei :)) (cuvant urat) si mai avea decat 2 modele si ambele L. Asa ca m-am imbolnavit pe acolo de p......a sculata de la atatea fetite dotate. Sunt comvins ca si voi :))

 

 

ai apucat sa vezi la sf cum le-am testat modelul?

:)) wheelee =))

 

fata de anii precedenti, anul asta am avut ce vedea: Husqvarna Supermotard Worldchampion bike!!!

 

Este replica identica!! a motocicletei cu care husqvarna tot iese pe locul 1 la mondialele de supermoto

 

si cu asta am zis tot! se poate admira in toata splendoarea ei la standul Husqvarna.

 

 

da ff frumos standul husqvarna! ma simteam ca in rai cu atatea sm-uri superbe langa mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in spate se facea testdrive... :D am prins un 610 cu care a facut putin spectacol Florian Pop. cum sa ratezi asa ceva... :)

 

eu am fost singura care nu s'a dat : (

 

pai tu dc nu te`ai dat ?

ti`a fost rushine ?:)

 

anyway, some pictures anyone ??

nu va`ti gandit si la altii ??>:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ti`o shoptit ceva in mers ?:blink:

vrea sau nu vrea bolanda ?:wacko:)

 

 

bah nu am avut timp sa o cunosc dar e puturoasa injectia (trebuie sa o dai in ture mai mari) totusi pt confortul pasagerlui si cu se preteaza ea la mers as vrea sa imi iau una chiar daca nu e asa brutala ca wr-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...