Sari la conținut

Parere


dan44
 Share

Postări Recomandate

salut dan44!

 

daca modelul de care zici, e cel din poza ta, atunciai un motor super! :ok:

eu cunosc modelul VT 500E dar blocul e aceasi, asa ca iti pot spune linistit ca e un motor super fiabil, aproape fara moarte. nu consuma mult, merge ca glontul si nimeni nu zice ca e "doar" de 500!!! motorul cu care am mers eu, fuge 190 si are poate si mai mult de 70.000 km la bord, si nici macar un zgomot de tachet nu are!

 

sa ai grija de motorasul tau, e super bun! :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut sunt un nou membru al acestui forum si as vrea sa stiu ce parere aveti de honda pc 08 de 500cc .am luat o in toamna si merge super.am mai avut inainte un MZ de 125 .merci

scuze m a luat valul si am zis PC 08 care e sasiul .motorul meu e HONDA VT 500 C vroiam niste pareri ca sa vad ce motoras mi am luat , ca parerea altora e mai buna decat toate cartile si materialele .mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jucarie de nota 10.. Eu am avut VT 500 E... Ambele au acelashi motor, cu unele mici diferentze la cutia de viteze... 500E are 6 trepte, pe cand 500C are numa' 5... In rest is la fel... Daca ai grija de el shi ii dai ulei shi benzina buna.... o sa te duca mult shi bine.. Vibratzii mici, putere destul de mare shi livrarea ei ii destul de constanta... Mie mi-o placut foarte mult.. daca nu vroiam sa trec la Africa Twin nici nu-l vindeam....

 

 

Bafta shi la catzi mai multzi km fara incidente....

 

DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...