Sari la conținut

Reglaj Ghidon!


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

Am avut ieri un mic incident :moto: si am impresia ca s-a strambat sau s-a miscat ghidonul din dreapta :laugh: Am vazut ca are un surub daca il slabesc se poate misca ghidonul?La ochi nu se vede nici o diferenta intre partea dreapa si partea stanga,dar ma deranjeaza pe mine la mana ca una imi sta mai in fata(stanga)si una mai in spate (dreapta) si este un feeling cam naspa :(

Editat de CobraArt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut ieri un mic incident :moto: si am impresia ca s-a strambat sau s-a miscat ghidonul din dreapta :laugh: Am vazut ca are un surub daca il slabesc se poate misca ghidonul?La ochi nu se vede nici o diferenta intre partea dreapa si partea stanga,dar ma deranjeaza pe mine la mana ca una imi sta mai in fata(stanga)si una mai in spate (dreapta) si este un feeling cam naspa :(

 

 

ti as recomanda sa incerci sa vorbesti ( cel putin telefonicpt ca am vazut ca esti cu PH) cu ce i de la Honda .

 

www.honda-bikes.ro .

 

 

La service in mod cert te poate ajuta cineva fie si telefonic cu o informatie

eventual pe mail.

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti as recomanda sa incerci sa vorbesti ( cel putin telefonicpt ca am vazut ca esti cu PH) cu ce i de la Honda .

 

www.honda-bikes.ro .

La service in mod cert te poate ajuta cineva fie si telefonic cu o informatie

eventual pe mail.

 

Bafta

Le-am dat mail si au zis

"Pentru detalii si preturi referitoare la piesele de schimb te rog sa-l contacezi pe Constantin Radoi (constantin.radoi@honda-bikes.ro) .

 

Ghidonul se poate regla doar foarte putin. In general nu se misca se stramba, dar ce mai bine ar fi sa aduci motocicleta la noi sa o vedem.

 

Nu putem face constatari sau reparatii prin e-mail sau telefon.

 

 

 

Multumesc

 

 

 

Mihai Genoiu

 

Technical Supervisor

 

Inter Motorcycle

 

Romania"

 

Cred ca o sa trebuiasca sa imi schimb ghidonul (partea dreapta)ca daca il dau la maxim in partea dreapta ating cu degetele de rezervor inainte sa cad cu ea nu atingeam :laugh:

Editat de CobraArt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca varianta cu o teava sa tragi un pic de el.... dak tot vrei sa-l schimbi poti sa incerci inainte de asta.

cine stie? poate reusesti sa-l indrepti si iti iei si o bere de banii care-i dadeai javascript:emoticon :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca varianta cu o teava sa tragi un pic de el.... dak tot vrei sa-l schimbi poti sa incerci inainte de asta.

cine stie? poate reusesti sa-l indrepti si iti iei si o bere de banii care-i dadeai javascript:emoticon :(

Eu sper sa nu fie stramb :moto: spun asta ca impactul cu asfaltu nu a fost foarte "agresiv" :laugh: Dar oricum ms pentru sfat o sa il iau in coniderare :)

Editat de CobraArt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...