Sari la conținut

Accident Mihailesti


goul
 Share

Postări Recomandate

m-am uitat si aseara pe rubrica de accidente sa vad daca a postat cineva dar nu am gasit nimic ...

vreau sa semnalez un accident petrecut sambata 18.04 in localitatea mihailesti pe drumul european bucuresti-alexandria imediat dupa acel lukoil de dupa curba.nu am fost eu martorul si nici nu am vazut accidentul. eram deja in provincie cand a ajuns sora mea cu cumnatul si mi-au spus ca in mihailesti era un accident de motor. mi-au spus ca era un passat negru sifonat lateral si de asemenea un motor de viteza (nu stiu nici tipul nici marca ca nu se pricep) avariat. cand au trecut ei la fata locului era o ambulanta ,si alti doi rideri care pareau in regula. sper sa fi fost si cel implicat printre ei si sa nu fi fost in ambulanta.

 

poate aflam impreuna ce sa intamplat exact si care este starea riderului implicat. Rog pe cei care stiu de acest accident sa posteze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, in jur de ora 15 am trecut pe acolo cu motoreta, si nu am vazut nimic. Totusi, n-am observat ceva ca pe acolo nu mergeam tocmai ortodox, desi sunt sigur ca n-aveam cum sa ratez privirii un motor tavalit si alti doi rideri.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata am trecut pe acolo pe la 13:30-14, si in Mihailesti intr-adevar se mergea foarte greu, coloana, politisti care dirijau circulatia, deci probabil chiar s-a intamplat ceva, dar n-am vazut nici un motor busit. Pe la 15-15:30, cand m-am intors, deja nu mai era nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...