Sari la conținut

...o Stie Cineva?


13 Todesengel
 Share

Postări Recomandate

Frumos exemplar! Totusi ma intreb unde e frina fata, ca nu se vad 'urme' de sabot/disc de frina :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ultima oara cand am vazut motorul asta, era al unui tip Cosmin, fiul sefului lui fratellu. El l-a modificat, are multe accesorii harley, dar pozitia era de-a dreptul criminala, ca stateai cu picioarele deasupra mainilor aproape. Avea insa un aspect foarte violent motorul. In fata nu avea frana deloc, era roata cu spite neincrucisate. Mai multe detalii gasesti in Coltul Chopperistilor.

PS: din cate stiu eu, l-a vandut anul trecut cu 1000 si ceva de euro pt ca trebuia sa plece din tara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul a fost facut la Botosani si a fost al lui Cosmin.....ultima data cand am vazut motorul asta a fost anul trecut la intrunirea de la bacau dar nu mai era chiar in forma din poza postata.......din cate imi aduc aminte avea roata de Dacie pe spate cu frana pe disc......fara frana fatza....restul ce se vede........cum a spus si Alveola.....un motor cu aspect mai violent......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum spuneam ultima data am vazut-o la intrunirea de la Bacau vara trecuta........Era a unui tip din Moinesti(Bacau).Baietii din Iasi ar trebui sa stie mai multe despre motorul asta,sau despre actualul propietar........bafta la cautari

Editat de motomaniac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...