Sari la conținut

plimbaricaaaaaa


Drama
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok deci ne vedem la sincai acolo practic dupa intersectia de la sincai cu statia tineretului pe stranga merg inainte si o sa fie pe dreapta intrarea in parc eu asa tin minte nu?

lasati si voi niste numere de telefon sa am pe cine suna maine de dim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

practic chiar in fata parcului unde parcheaza masinile la terenurile de baschet, la monstrul din gunoaie :angry:) in fine uite 0751512601 Raoul si ne auzim maine daca nu nimeresti dar e imposibil sa ratezi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

practic chiar in fata parcului unde parcheaza masinile la terenurile de baschet, la monstrul din gunoaie :angry:) in fine uite 0751512601 Raoul si ne auzim maine daca nu nimeresti dar e imposibil sa ratezi

 

gata am notat maine ne vedem pe acolo sunt sanse sa ajung pe la 10:10 sper sa ajung totusi la fix 10 noapte buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ptr ce-i care nu stiu...ptr barajul Siriu drumul este ca-n palma pana acolo...E80 pana la Buzau...apoi spre Brasov...la Niscov tine-ti drept(nu faceti stanga caci altfel ajungeti la Manastirea Ciolanu)! Ne vedem la Sincai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa plimbare :angry:

Din pacate nu permit finantele 2 plimbari in weekend...trebuie sa ma multumesc cu una...

Dati un buzz pe mess (si ziceti care sunteti). Id la profil.

Editat de CosX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu am ajuns si noi, ne-am intors pe dn1 cu oprire la gura diham, ikea si carrefour; in perioada 21 - 24 mai plec intr-o excursie buc - sibiu - borsec - cheile bicazului; daca va intereseaza vedeti ca e un topic la sectiunea asta; ms de plimbare si seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pam pam param am aterizat si io , sincer a fost super marfa drumul prea belea vremea superba de compatrioti nu mai zic :angry: iata o plimbare de 500 de km super reusita sunt un pic anchilozat dar imi trece :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) pai ce sa mai zic a fost super abia astept o alta iesire ..dar totusi parca nu as mai face 500 km intr o zi :blink: sau cine stie :angry: asadar care mai sunteti doritori de plimbari sunteti bine veniti :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto filmuletul, una din pietrele alea care apar pe asfalt s-a dat la roata mea fata si era sa ne trezim pe jos, eu si nico; pt. saptamana viitoare n-am planuit nimic, poate mai iesim impreuna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ultimul semafor inainte sa ne oprim la masa. Eu eram in spatele tau :angry:

Editat de CosX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...