Sari la conținut

Forumul Clubului REBELS OF DANUBE TULCEA


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 71
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

PENTRU COMPARATIE....http://www.danube-rebels.ro/ :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

 

salutare!

ca sa scriu pe intelesul tuturor,acest forum danube-rebels.myforum.ro este un forum de comunisti,securisti si retardati,drept dovada sta titlul acestui forum:REBELS of DANUBE Tulcea's No#1 Riders Club

Forum dedicat Motociclistilor Atv-istilor si Scuteristilor (Forum privat cu caracter public si acces limitat )

(Forum privat cu caracter public si acces limitat )!

??????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O treba de bun simt al adminului de pe motociclism.ro, ca a sters topicul postat de un ,,amator" si l-a lasat doar acolo unde, cu acces limitat au voie dor :angry: , rebelii si forumurile :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
PENTRU COMPARATIE....http://www.danube-rebels.ro/ :angry:

 

salutare!

ca si comparatie,acesta fiind o "clona" www.danube-rebels.ro este un forum liber unde poate oricine sa-si spuna opinia sau ideea!

cred ca asta este diferenta! :D

 

 

O treba de bun simt al adminului de pe motociclism.ro, ca a sters topicul postat de un ,,amator" si l-a lasat doar acolo unde, cu acces limitat au voie dor :blink: , rebelii si forumurile ;)

 

 

da,corect!

Editat de rock46hunt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O treba de bun simt al adminului de pe motociclism.ro, ca a sters topicul postat de un ,,amator" si l-a lasat doar acolo unde, cu acces limitat au voie dor :angry: , rebelii si forumurile ;)

Printre acesti REBELI se pare ka va numarati si voi k doar tot din TULCEA city sunteti :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

/index.php?...p;#entry1651692

 

Printre acesti REBELI se pare ka va numarati si voi k doar tot din TULCEA city sunteti :angry:

 

bai luci,te urmaresc de ceva timp,o ora!

ce dracu ti-a trebuit atat sa scrii cateva cuvinte?

da si noi sintem din tulcea,care este problema?nu ne amestecam cu voi,va deranjeaza?

unde ai invatat sa scrii asa?

la scoala,sau la club?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Printre acesti REBELI se pare ka va numarati si voi k doar tot din TULCEA city sunteti :angry:

 

salutarile mele catre admin,se vede clar ca ajuta motociclistii,chiar si tulceni...pe amatoru al sterge,ceea ce mi se pare normal!

acesta fiind un idio?

tu de ce te miri asa,nu intelegi situatia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angry: Nu te pune nimeni sa ma urmaresti :blink:

 

Cum poti numi acel forum ,acea clona cu care te tot lauzi ca este liber ,cand nu poti vedea pozele dekat daka esti inregistrat ? PAI ORI E LIBER ORI NU ?

 

Va rog HOTARATIVA ca nici voi nu mai stiti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
:angry: Nu te pune nimeni sa ma urmaresti :blink:

 

Cum poti numi acel forum ,acea clona cu care te tot lauzi ca este liber ,cand nu poti vedea pozele dekat daka esti inregistrat ? PAI ORI E LIBER ORI NU ?

 

Va rog HOTARATIVA ca nici voi nu mai stiti

 

 

din cauza vitezei mari cu care te deplasezi nu ai observat ce am scris - www.danube-rebels.ro este un forum liber unde poate oricine sa-si spuna opinia sau ideea!

cred ca asta este diferenta!

nu a scris nimeni nimic despre poze,asa ca fii atent la viraje!

cat despre ce se intampla pe forumul vostru nu cred ca mai are rost sa ma repet,stim toti!

REBELS of DANUBE Tulcea No.1 Riders Club

Forum dedicat Motociclistilor Atv-istilor si Scuteristilor (Forumr public si acces limitat )....greseala din paranteza nu am facuto eu,asa scrie pe titlu vostru.

astept din partea voastra actiuni de promovare a motociclismului,asa va laudati parca...promovati motociclismul?

Editat de rock46hunt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

 

Curios!

Aseara cand am copiat titlul acestui forum scria asa:

Forum dedicat Motociclistilor Atv-istilor si Scuteristilor (Forum privat cu caracter public si acces limitat )

azi scrie altfel:Forum dedicat Motociclistilor Atv-istilor si Scuteristilor (Forumr public si acces limitat )...de ce oare? :angry:

Cred ca va da-ti seama cat de hotarati sinteti,nu stiti macar un titlu sa puneti :blink: si nu inteleg de ce-l tot modificati atat,va este rusine cu un asemnea titlu si cu un asemenea forum,care a suportat mii de modificari pana in prezent!

De ce il promovati,de fapt este bine ca-l promovati,SUCCES! ;)

Editat de rock46hunt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer,

nu stiu de ce te deranjeaza asa de mult ceea ce facem noi...eu zic ca ar fi mult mai bine sa va canalizati timpul si energia in a face voi ceva, bun, fiind niste oameni cu experienta(serios).

si poate atunci noi astia mai putin cunoscatori am fi venit si am fi cerut sfaturi si alte pareri, dar dc voi asteptati doar sa dati o replica negativa..atunci ce vreti de la noi?

daca voi scriati aiureli pe forum , era normal sa il facem cu acces limitat...si da il modificam ori de cate ori e nevoie , nu a zis nimeni ca e cel mai bun,

clona e la liber pentru ca nici unul din noi nu a intrat acolo sa faca panarama care a fost facuta pe forumul clubului, nu?sau ati uitat?

 

observ ca unii din voi s-au desteptat ...sper sa se intample la fel cu restul..pana atunci succes in actiunea de denigrare a altora!

 

..era sa uit, astept replica..cat mai urat...hai , nu ne dezamagiti!! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
sincer,

nu stiu de ce te deranjeaza asa de mult ceea ce facem noi...eu zic ca ar fi mult mai bine sa va canalizati timpul si energia in a face voi ceva, bun, fiind niste oameni cu experienta(serios).

si poate atunci noi astia mai putin cunoscatori am fi venit si am fi cerut sfaturi si alte pareri, dar dc voi asteptati doar sa dati o replica negativa..atunci ce vreti de la noi?

daca voi scriati aiureli pe forum , era normal sa il facem cu acces limitat...si da il modificam ori de cate ori e nevoie , nu a zis nimeni ca e cel mai bun,

clona e la liber pentru ca nici unul din noi nu a intrat acolo sa faca panarama care a fost facuta pe forumul clubului, nu?sau ati uitat?

 

observ ca unii din voi s-au desteptat ...sper sa se intample la fel cu restul..pana atunci succes in actiunea de denigrare a altora!

 

..era sa uit, astept replica..cat mai urat...hai , nu ne dezamagiti!! :blink:

 

vezi,tocmai asta este ideea,noi facem ceva bun,va aratam calea,va indrumam dar voi nu intelegeti acest aspect.

cat despre aiureli scrise si opinii diferite nu a zis nimeni nimic,din partea noastra,fiecare are gandirea lui si trebuie lasat sa se exprime,nu supus si nici sters cum s-a intamplat la voi.

clona este libera si curata si asa va fi mereu,atata timp cat este libertate si nu se sterg idei,opinii,posturi.

o sa te simti dezamagit,dar eu fac doar ce vreau eu,nu ce vor altii... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai rock ,tie chiar nu ti-a spus mai spus nimeni ca nu esti in deplinatatea facultatilor mintale ,fa-ti un bine si analizeaza-ti toate actiunile tale de pana acum ,tot ce ai scris si nu in ultimul rand uitate in jur ,cam putini au ramas ,chiar foarte putini sustinatori ,mai exact 3 .Ar trebui sa-ti dea de gandit . RUSINE .

Stimati colegi Rebeli ,nu-i mai dati atata importanta acestei mumii ,ca de abia asteapta sa se intinda ca un mucilagiu peste tot .Lasati-l in plata Domnului .AMIN.

Acum bineinteles urmeaza replica lui Rock46hunt alias Marius Stanescu alias reprezentant AMR ,care totdeauna debordeaza de inteligenta si fascineaza , sa-i uram succesuri nebanuite .PA .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Curios!

Aseara cand am copiat titlul acestui forum scria asa:

Forum dedicat Motociclistilor Atv-istilor si Scuteristilor (Forum privat cu caracter public si acces limitat )

azi scrie altfel:Forum dedicat Motociclistilor Atv-istilor si Scuteristilor (Forumr public si acces limitat )...de ce oare? :angry:

Cred ca va da-ti seama cat de hotarati sinteti,nu stiti macar un titlu sa puneti ;) si nu inteleg de ce-l tot modificati atat,va este rusine cu un asemnea titlu si cu un asemenea forum,care a suportat mii de modificari pana in prezent!

De ce il promovati,de fapt este bine ca-l promovati,SUCCES! :D

 

:D domnu STIE TOT"sa o luam cu inceputul :

 

1.eu cred si sunt sigur de asta ca voi pe forumul ala clonat a.ti interzis accesul la poze datorita faptului ca, curiosii sa se inregistreze si cu ocazia asta mai adunati si voi ceva MEMBRIIII pe forum ,la noi nu este nevoie ca motociclistii ADEVARATI se inregistreaza pe un FORUM ADEVARAT forumul Clubului Rebels of Danube Tulcea.

 

2.intradevar sa omis o greseala in care tu ne.ai ajutat aseara si ai vazut ca scrie (forum privat) dar sa sters deoarece era gresit nu este forum privat .nu este cumparat de CLUB insa cat de curand vom da drumul la FORUMUL-SITEUL nostru care este in constructie :blink:....................................http://www.rebels-of-danube.ro.

VA DORESC O ZI BUNA DOMNILOR MOTOCICLISTII

Editat de Lucian Cezar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai Serban ca vine racheta acum.....

 

 

N am vrut sa te dezamagesc .

 

Acum 2 3 saptamani ma duceam spre Catalin.... am trecut pe langa casa ta ....plecai cu matizu .... ai iesit cu masina pe contrasens sa intrii in mine... ....am evitat .....

 

 

OARE ESTI NORMAL???

 

 

In ceea ce priveste . acest topic ..inutil.. LUCI MAI BUNA E o semnatura ..cu adresa forumului ...si atat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Bai rock ,tie chiar nu ti-a spus mai spus nimeni ca nu esti in deplinatatea facultatilor mintale ,fa-ti un bine si analizeaza-ti toate actiunile tale de pana acum ,tot ce ai scris si nu in ultimul rand uitate in jur ,cam putini au ramas ,chiar foarte putini sustinatori ,mai exact 3 .Ar trebui sa-ti dea de gandit . RUSINE .

Stimati colegi Rebeli ,nu-i mai dati atata importanta acestei mumii ,ca de abia asteapta sa se intinda ca un mucilagiu peste tot .Lasati-l in plata Domnului .AMIN.

Acum bineinteles urmeaza replica lui Rock46hunt alias Marius Stanescu alias reprezentant AMR ,care totdeauna debordeaza de inteligenta si fascineaza , sa-i uram succesuri nebanuite .PA .

 

Bai nu mi-a spus nimeni,tu esti primul...si daca nu mi-a spus nimeni atata timp cred ca inseamna ceva,probabil tu nu esti in deplinatatea facultatilor mintale de aceea nu-ti dai seama...dar nu-i nici o problema,nu se supara nimeni,te intelegem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
:blink: domnu STIE TOT"sa o luam cu inceputul :

 

1.eu cred si sunt sigur de asta ca voi pe forumul ala clonat a.ti interzis accesul la poze datorita faptului ca, curiosii sa se inregistreze si cu ocazia asta mai adunati si voi ceva MEMBRIIII pe forum ,la noi nu este nevoie ca motociclistii ADEVARATI se inregistreaza pe un FORUM ADEVARAT forumul Clubului Rebels of Danube Tulcea.

 

2.intradevar sa omis o greseala in care tu ne.ai ajutat aseara si ai vazut ca scrie (forum privat) dar sa sters deoarece era gresit nu este forum privat .nu este cumparat de CLUB insa cat de curand vom da drumul la FORUMUL-SITEUL nostru care este in constructie :angry:....................................http://www.rebels-of-danube.ro.

VA DORESC O ZI BUNA DOMNILOR MOTOCICLISTII

 

asa mai luci,vezi ca intelegi...mai greu dar este bine si asa.

mai zici ca nu vrem sa ajutam...daca nu-ti atrageam atentia continuati sa duceti lumea in eroare...asta a fost una din multele dezinformari pe care le faceti.

stiti bine ca si lista cu membri forumului vostru este falsa,ce naiba cauta in lista aia rock46hunt daca nu are acces acolo si nu numai...

poate o sa corectati si restul greselilor si atunci sint convins ca nimeni nu o sa mai spuna nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...