Sari la conținut

Carbon


odhin
 Share

Postări Recomandate

vreau sa-mi imbrac aripa spate in carbon. Stie cineva, ceva la Romania? E o chestie doar de look si e destul de costisitor sa cumpar o aripa total de carbon.

 

Mai sunt stickerele alea de la Louis imitatii...dar stiu si eu...Are cineva pe motor? Cum arata? Merci :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa imbraci in carbon nu e f usor. Mai ales daca o faci pt look.Trebuie sa ai o tesatura perfecta,rasina pusa cu multa multa atentie, e greu de facut.

Parerea mea e ca mai bine cumperi de la magazine moto autoadezive de-alea. Eu am unul pe rezervor si e de miii de ori mai reusit decat putea fi facut de mana.

Si vei gasi greu pe aici, eu folosesc la aeromodele, dar scopul principal este rezistenta, nu look-ul.

Bafta !

post-5192-1139564029_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa-mi imbrac aripa spate in carbon. Stie cineva, ceva la Romania? E o chestie doar de look si e destul de costisitor sa cumpar o aripa total de carbon.

 

Mai sunt stickerele alea de la Louis imitatii...dar stiu si eu...Are cineva pe motor? Cum arata? Merci :finger:

mergi la ol-bike motors in militari pe strada chemarii nr 6 vorbeste cu marius de acolo si iti face ce vrei din fibra de carbon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...