Sari la conținut

Plimbare in Bulgaria pe 10.05.2009 Veliko Tarnovo


Postări Recomandate

Eu plec in Bulgaria duminica sigur, asa ca un loc de italnire ar fi pe la 10 la benzinaria Petrom din Jillava si altul ar fi pe la 11-11:30 la benzinaria Petrom din Giurgiu de la granita de pe dreapta cum ai vrea sa o iei spre bulgari si nu poti...Destinatia ar fi in principiu Veliko Tarnovo, cu mancare din aia traditionala de la ei pe bani putini si la intoarcere o halta la Kaufland in Ruse pentru aprovizionare cu varza care nu arata ca riggips-ul de la noi si alte tampenii din astea... Ca principiu eu merg incet (circa 10-70lm/h in localitate in functie de situatie si circa 105-115km/h in afara in functie de temperatura ambianta).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veneam eu dar a fost siteul picat si uitasem detaliile relavante. Se pare ca Veliko e cu ghinion pentru mine :eek:

Situl e tot timpul picat duminica dimineata pentru ca probabil e "regular maintanance", asa ca pe viitor fa-ti planurile de sambata cel tarziu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De fapt sambata seara e bairam in caminul unde e serverul si mai scapa cate un invitat bere la dozator pe serverul unde e gazduit forumul sau se impiedica la cablul de retea din camin. Pe la 12 cand se trezeste si adminul, il usuca cu feonul prietenei si-l baga iar in priza.

Editat de Adam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...