Sari la conținut

Cine Are Motor Si De Care


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 735
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut !

 

distractie cu el, e frumos !

 

 

Multumesc.

 

ieri a fost fain :cheers:

pe cand ati venit voi mai picura?

 

 

Sambata am plecat din Arad la 9.00 dimineata. Era destul de inorat, m-am sperit putin..., totusi am plecat catra Timisoara. Acolo,... super primavara; soare , frumos , ciripit de pasarele..., dar, din pacate, catre ora 14.00 s-a inorat si apoi chiar a inceput sa picure. Am ster-o imediat catre Arad, iar la Sagu, ne-a prins o ploicica. Am ajuns pe la 17.00 si picurase putin, dar totul a fost OK. Total pimbarica 185 Km.

Pacat de vremea de azi... .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc.

Sambata am plecat din Arad la 9.00 dimineata. Era destul de inorat, m-am sperit putin..., totusi am plecat catra Timisoara. Acolo,... super primavara; soare , frumos , ciripit de pasarele..., dar, din pacate, catre ora 14.00 s-a inorat si apoi chiar a inceput sa picure. Am ster-o imediat catre Arad, iar la Sagu, ne-a prins o ploicica. Am ajuns pe la 17.00 si picurase putin, dar totul a fost OK. Total pimbarica 185 Km.

Pacat de vremea de azi... .

 

Salut.

 

Noi am plecat ieri pana la Szeged in jur de ora 11.(daca tot nu ne mai trbuie carte verde).

Am facut in jur de 200 km.

Soseaua este super pana la Nadlac iar in Ungaria acceptabila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

frumoasa dihanie

:cheers:

 

Multumesc.

 

discutilee astea au legaturaa cu piese si motoaree de vanzare? :eek:

 

 

Nu stiu de ce te tot iei de unul, de altul... .

Nu poti sa te abtii ?

A propos, topicul despre vanzari piese si motoare e altul... nicidecum acesta.

Daca ai un anunt de dat ...esti invitatul nostru... s-o faci pe acel topic.

Cu tot respectul, fara resentimente... .

 

Salut.

 

Noi am plecat ieri pana la Szeged in jur de ora 11.(daca tot nu ne mai trbuie carte verde).

Am facut in jur de 200 km.

Soseaua este super pana la Nadlac iar in Ungaria acceptabila.

 

Cu voi m-am intalnit in jur de ora 17.00, in zona Registrului Auto ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc.

Nu stiu de ce te tot iei de unul, de altul... .

Nu poti sa te abtii ?

A propos, topicul despre vanzari piese si motoare e altul... nicidecum acesta.

Daca ai un anunt de dat ...esti invitatul nostru... s-o faci pe acel topic.

Cu tot respectul, fara resentimente... .

Cu voi m-am intalnit in jur de ora 17.00, in zona Registrului Auto ???

 

Da.Cu noi te-ai intalnit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daniel,

Suzuki V-Storm DL 1000

Zona Stadion UTA

...ca sa fiu rautacios si eu!!..motorul tau se cheama SUZUKI "V-STROM" NU "V-STORM"....uita-te atent!! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ca sa fiu rautacios si eu!!..motorul tau se cheama SUZUKI "V-STROM" NU "V-STORM"....uita-te atent!! :scratch:

 

...o simpla si banala greseala de redactare. Pardonabila.

Dar, ...da,...ai dreptate... ai spus-o chiar tu ...si o mai poti spune inca o data. ESTI RAUTACIOS !!!

Ai avut mare grija sa te uiti tu mai atent decat mine si ai observat eroarea.

Nu cred ca e cazul sa ne vanam eventualele greseli de redactare sau ortografie. Daca tu vrei s-o faci pe "domn' profesor" ... nu ai decat... . Eu nu am sa o fac niciodata.

Te salut si iti multumesc pentru atentionare... .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...o simpla si banala greseala de redactare. Pardonabila.

Dar, ...da,...ai dreptate... ai spus-o chiar tu ...si o mai poti spune inca o data. ESTI RAUTACIOS !!!

Ai avut mare grija sa te uiti tu mai atent decat mine si ai observat eroarea.

Nu cred ca e cazul sa ne vanam eventualele greseli de redactare sau ortografie. Daca tu vrei s-o faci pe "domn' profesor" ... nu ai decat... . Eu nu am sa o fac niciodata.

Te salut si iti multumesc pentru atentionare... .

...OK,esti scuzat!... :scratch: ...nu am spus-o (scris-o) cu gind rau,nu sunt rautacios dar asa ma mai distrez si eu sicaindu-i pe altii!... :blbl: ...am vrut doar sa te mai linistesc ca prea tare l-ai luat pe baiatul ala!!..hai noroc!.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...OK,esti scuzat!... :scratch: ...nu am spus-o (scris-o) cu gind rau,nu sunt rautacios dar asa ma mai distrez si eu sicaindu-i pe altii!... :) ...am vrut doar sa te mai linistesc ca prea tare l-ai luat pe baiatul ala!!..hai noroc!.. :cheers:

 

Si eu te scuz pentru ca ai fost rautacios ... .

De luat tare, n-am luat pe nimeni.

Daca urmaresti mai atent posturile anterioare ai sa vezi de unde a plecat problema... .

:blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PT MARELE ALB :banana:

 

O poza doua nu ne dai??? Sa se delecteze si ochiul nostru cu mandrete de Suzu? :baldy:

 

 

Motorul e identic cu cel din poza.

Aceleasi dotari (ulterior am pus topsase si crushbar), aceeasi capacitate cilindrica, pina si carenele sunt in aceleasi nuante de culori ca si in poza. Trimete-mi un PM si poate ne intalnim sa-l vezi.

Poze n-am, deocamdata. Poate ...cu alta ocazie. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

io am mai postat si ante-motor si s-o luat giv de mine :baldy: - shacu ma tyem :baldy: ... da dat fiind ca am iesit deja de 3-4 saptamani cu el pi strazi ... poshtez domle shaci ...

 

ieu sunt gabi a.k.a. ish ... kawasaki el250b mov ... poze in zilele ce urmeaza, ca no apucat sa imi faca nimeni, ca nam stat atata pe loc inca :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am mai postat si ante-motor si s-o luat giv de mine :baldy: - shacu ma tyem :wave: ... da dat fiind ca am iesit deja de 3-4 saptamani cu el pi strazi ... poshtez domle shaci ...

 

ieu sunt gabi a.k.a. ish ... kawasaki el250b mov ... poze in zilele ce urmeaza, ca no apucat sa imi faca nimeni, ca nam stat atata pe loc inca :baldy:

...cind m-am luat eu de tine?? :baldy: :baldy: ..adu-mi aminte ca nu reusesc sa ma dumiresc!!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cind m-am luat eu de tine?? :baldy: :baldy: ..adu-mi aminte ca nu reusesc sa ma dumiresc!!...

 

 

QUOTE(ishmael @ Jan 9 2007, 12:22 AM)

 

ms ... in 15 ( + - ) vine si motoru si dupaia ... , sa nu vin neam de trasita sa va fac de rusine

 

...pe noi nu ne faci de rusine,nu ai cum...dar pe tine insa...

 

sho mai fost una pa la bancuri :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...