Sari la conținut

Cine Are Motor Si De Care


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

ceau fratilor m-am gandit sa ma prezint si eu pe aici pt ca v-am vazut pe multi prin orash si din pacate si la inmormantare la adi.sunt din arad(vlaicu) am un ninja de 600 si un suzuki de 750 poate le-ati mai vazut pe aici ca tot le-am pus la vanzare. ;)

ce sa mai zic hai noroc si asfalt uscat la toti ;)

post-39076-1223578369_thumb.jpg

post-39076-1223578384_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ceau fratilor m-am gandit sa ma prezint si eu pe aici pt ca v-am vazut pe multi prin orash si din pacate si la inmormantare la adi.sunt din arad(vlaicu) am un ninja de 600 si un suzuki de 750 poate le-ati mai vazut pe aici ca tot le-am pus la vanzare. ;)

ce sa mai zic hai noroc si asfalt uscat la toti ;)

Wellcome!!!este loc pt toti.da intradevar au fost multi la inmormantare pe care nu i-am vazut prin oras numai ff rar.poate iesim mai multi sa ne dam cateodata.respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Mobra hoinar, habar n-am de cand, nici cati km are nu stiu ca nu mai functioneaza vitezometrul, am primit-o de la o colega de lucru doar sa scape de ea sa elibereze garajul, in iarna trecuta ( am dat o sticla de Jack Daniels si o milka mare pe mobra).

mobra aia face toti banii ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si n-o dai mai departe ? :rock:

 

O dau bonus daca le iei pe celelalte doua :unsure: (IFA nu intra in discutie)

 

Apropo, se poate inscrie si mobra, am talonul vechi si sotia proprietarului traieste si are act de succesiune pe ea.

Editat de ovisey
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ee bine ar fi sa le pot lua pe alea doua, atunci nu mi-ar mai trebui mobra, separat nu se discuta ? :unsure:

 

Pai nu m-am gandit, mie imi plac fierataniile si la 8 lei impozitul pe an nu ma deranjeaza ca ocupa un loc in spatiu, dar daca le vrea cineva pe toate le-as da sa iau un Varadero.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare.

Porecla Cici, aici este un shorcut de la numele de familie Cicirean.

Am 21 de ani sunt din Arad, Micalaca...si detin un Husqvarna 350Te din '96.

Deocamdata nu am A'ul decat B'ul sper sa'l fac intr'o zi :(

 

http://img139.imageshack.us/my.php?image=hpim0694ii0.jpg

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CEAU. EU AM VAZUT INTR-UN SAT O MOBRA CU NUMERE GALBENE DE PRIMARIE ,DECI SE POATE SI ASA,II BINE DE STIUT :rolleyes:

socru are doua buc mobra cu numere galbene de la primarie..............in ro se poate orice....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Salutare baieti! Paul, aka Robert, 22 ani, din Arad, Vlaicu. Motorul este o Honda CBR 900 RR Fireblade - love at first sight!... :laugh: Poze in atach. Se ne vedem cu bine pe asphalt! :)

 

 

ti-am gasit un etz-u la pret bun sau schimb cu 900rr! te bagi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-am gasit un etz-u la pret bun sau schimb cu 900rr! te bagi?

 

Nu ma bag decat la o combinatie cu ceva cu atash.... ca pe 900 RR nu arata bine atashul...i guess... :laugh: oricum, MZ ETZ-ul e o motoreta buna. trebuie sa fie vreun etezist pe aici care sa ne povesteasca mai multe. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma bag decat la o combinatie cu ceva cu atash.... ca pe 900 RR nu arata bine atashul...i guess... :laugh: oricum, MZ ETZ-ul e o motoreta buna. trebuie sa fie vreun etezist pe aici care sa ne povesteasca mai multe. :)

 

 

1000rr repsol cu atash!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baieti! Paul, aka Robert, 22 ani, din Arad, Vlaicu. Motorul este o Honda CBR 900 RR Fireblade - love at first sight!... :laugh: Poze in atach. Se ne vedem cu bine pe asphalt! :)

 

II voi duce doru

 

:crack:

 

knd te gasesc pieton in trafic o sa iti arat de c ii zice la motoru meu street fighter! :P sa nu ma chemi tu la nunta! fu**-te dzo in inima?

 

 

Ai zis k oricum vii.( macar la afterparty) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...