Sari la conținut

10 mai Ciolpani European MX


Postări Recomandate

Un spectacol de calitate si trebuie sa recunoastem, juniorii sunt cei mai cei :angry: Te lasau masca ce indârjiți si ce bataiosi erau.

 

Bravo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci urmatoarea miscare (daca mai imi focaliza cacao-ul asta de obiectiv) astia 2 s-au atins in mers si nu au cazut :angry:

 

 

in prima faza datorita soarelui m-am bagat intr-un loc cu umbra si fotografiam in sictir cate unu care zbura dar cand au intrat picii am uitat de soare si m-am dus langa pista plin de entuziasm, mai ca strigam cu rudele lor (parinti, matuse) sa ii incurajez ;) ca la orice competitie :blink:

post-5912-1241977272_thumb.jpg

Editat de Florin_KTM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participanti excelenti si mai ales stima si respect pentru micutii motociclistii de motocross Erau de belea, cred ca as avea multe de invatat de la un copil de 6-7 ani participant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pun si eu o poza :D

 

cursa cu picii a fost piesa de rezistenta :blink: , picii cred ca au fro 6 ani :angry: (nu de motocross, in total)

 

 

nr 4 era cel mai mic ;) nu stiu cati ani avea dar avea o caramida a start sa puna picioru jos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

icv NR 44 baaai!!! si are 7 anisori si il cheama andrei si e din mures ... si e febletea mea si probabil copilul meu din alta viata :X:X:X

 

iata-i si in detaliu : http://www.click.ro/Special/au-mers-pe-mot...aca-primii-pasi

 

a fost si topic pe forumul asta, dar pe forumisti i-a durut la baschetzi. :angry:

 

/index.php?...p;#entry1801342

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca se referea la participantul cu nr 4 din poza pusa de mine, asta daca nu a pierdut un 4 pe drum

 

 

nu cred, ca icvu a incurcat treaba de la atatea beri... ce-ai zis tu icvule.. daca e 44. mai bine tai un 4 :blink:) sa nu zica lumea ca am baut prea mult ;))

 

andrei e cel care statea cu piciorul pe caramida si era si cel mai mic dintre toti :D

radeam uitandu-ne la ei si ziceam ca dupa ce se dau astia micii jos de pe motorete trebuie sa le schimbe parintii scutecele :D) tari rau!!

 

clasa 85cc a fost geniala. erau participanti de la amatori care spuneau ca daca reusesc si ei sa mearga asa, nu mai au nicio dorinta in viata! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred, ca icvu a incurcat treaba de la atatea beri... ce-ai zis tu icvule.. daca e 44. mai bine tai un 4 sa nu zica lumea ca am baut prea mult :blink: )

 

andrei e cel care statea cu piciorul pe caramida si era si cel mai mic dintre toti :D

radeam uitandu-ne la ei si ziceam ca dupa ce se dau astia micii jos de pe motorete trebuie sa le schimbe parintii scutecele ;) ) tari rau!!

 

clasa 85cc a fost geniala. erau participanti de la amatori care spuneau ca daca reusesc si ei sa mearga asa, nu mai au nicio dorinta in viata! :angry:

85??? cred ca glumesti, daca bagi castigatorul de la clasa 65 cred ca ia loc pe podium la amatori

 

nu cred, ca icvu a incurcat treaba de la atatea beri... ce-ai zis tu icvule.. daca e 44. mai bine tai un 4 sa nu zica lumea ca am baut prea mult

 

pai am crezut ca vad dublu

 

Oricum bine ca a iesit Adi pe locu 1 la mx 1 si ca bulgaru a concurat la mx2 ca era posedat omu

 

Fratele tau disney dar dupa cum te tinea in poza nu prea cred ca avea ganduri "fratesti" cu tine

Editat de icv45
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nr 4 era cel mai mic :angry: nu stiu cati ani avea dar avea o caramida a start sa puna picioru jos

Tompa Robert- Sf Gheorghe 8 anisori. promite mult. Baiat de motocrosist, tatal lui Tompa Csaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma deranjeaza dar puteai sa ma intrebi si tu ca asa e normal :eek:

 

Imi cer scuze dar am fost prea excitat de frumusetea pozei si ma mancat degetu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

85??? cred ca glumesti, daca bagi castigatorul de la clasa 65 cred ca ia loc pe podium la amatori

 

pai am crezut ca vad dublu

 

Oricum bine ca a iesit Adi pe locu 1 la mx 1 si ca bulgaru a concurat la mx2 ca era posedat omu

 

Fratele tau disney dar dupa cum te tinea in poza nu prea cred ca avea ganduri "fratesti" cu tine

 

fratele meu bulgar, Petrov (PetreuÂş), cu care nu ma mandresc (my brother from another mother) la cei 17 ani ai lui era f precoc. :)) perspicac chiar :D) hmm...

 

Si eu ma bucur ca a iesti Adi! Mai ales ca era sa piarda controlul cand l-am fluierat... si cand ti-ai dat tu tricoul jos... si cand ti-ai aruncat chilotii pe circuit...

 

Pacat ca nu s-a dat Pop, dar ma bucur ca l-am cunoscut pe Comura, un amator f priceput. Ma mai bucur ca i-am vazut ktmurile lui dan tatoiu, tziplate si eloxate.... A fost tare frumos.

 

icv45, ai auzit de drept de autor?

 

macar de bun simt... :eek:

 

E SEMNATA POZA??

 

Daca te deranjeaza o scot

 

Multumit?

 

n.ai inteles. da-i niste bani... :P))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...