Sari la conținut

YAMAHA YZF R125 VS HONDA CBR 125


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Voi ati uitat sa faceti un lucru esential cu motocicletele alea, sa va plimbati pe ele.

 

Cand era frig, zapada, etc. intelegeam ca se abereaza pe forum, dar si pe caldura asta??? PLimbati-va mai flacai!

 

Poti sa ai R1 si sa fii prost gramada si sa treaca unu pe langa tine cu 125 pe orice curba, nu mai vbiti care motor e mai bun, conteaza cine se plimba mai mult si care vede mai multe locuri frumoase. Fiecare se da cum vrea, cum il tin momitele, copchii sclifositi ce sunteti!

 

 

Numai de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi ati uitat sa faceti un lucru esential cu motocicletele alea, sa va plimbati pe ele.

 

Cand era frig, zapada, etc. intelegeam ca se abereaza pe forum, dar si pe caldura asta??? PLimbati-va mai flacai!

 

Poti sa ai R1 si sa fii prost gramada si sa treaca unu pe langa tine cu 125 pe orice curba, nu mai vbiti care motor e mai bun, conteaza cine se plimba mai mult si care vede mai multe locuri frumoase. Fiecare se da cum vrea, cum il tin momitele, copchii sclifositi ce sunteti!

 

 

Numai de bine!

:unsure: saracu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stefane, eu nu pot sa ies dupa 9 din casa in timpu saptamanii, ca ma intorc la 12, si ma cert cu ai mei.

 

si ca sa ma plimb asa incontinuu nu pot, tre sa fac un plin la 2 zile la cat imi consuma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca imi arata si mie cineva un motorist...care merge cum zice stefan...adica fara sa aiba timp de stat pe net sau sa faca si alte lucruri...eu ii fac plinu` lu` frana....

 

 

PS: frana stai calm, chiar daca iti fac plinu` ...se termina repede:-j

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca imi arata si mie cineva un motorist...care merge cum zice stefan...adica fara sa aiba timp de stat pe net sau sa faca si alte lucruri...eu ii fac plinu` lu` frana....

 

 

PS: frana stai calm, chiar daca iti fac plinu` ...se termina repede:-j

frN vezi ca iti face asta plinu'

eu:

-am mers si pe zapada/frig

- m-am plimbat ca un flacau

-am (cuvant urat) in coor pe unu cu r1 pe curba

-eu am mers cel mai mult si am vazut cele mai frumoase peisaje

 

P.S. sa fie plin ochi rezervorul :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frN vezi ca iti face asta plinu'

eu:

-am mers si pe zapada/frig

- m-am plimbat ca un flacau

-am (cuvant urat) in coor pe unu cu r1 pe curba

-eu am mers cel mai mult si am vazut cele mai frumoase peisaje

 

P.S. sa fie plin ochi rezervorul :unsure:

 

din moment ce esti aici...si citesti forumul...nu mergi cum zice leonte...esti sters de pe lista...frana arata-mi altu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU ma refeream la faptul de a nu citi forumul, ma refeream la faptu' ca multi stau DOAR pe forum....

 

Dar daca domnu coleg cbr-ist face cinste cuiva care se da jos doar sa faca pipi, hai sa vedem cine va merita acest titlu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce`ar fii sa facem aici la 125 un topic cu stunt?:-?

 

Ca esti si vreun mare stunter tu . Sa iti aduc aminte cine mergea in picioare pe motor pe DN ? Pe cine il fotografiau prazarii din dacie ? :)

 

PS : Eu zic sa facem dreacu multi km si sa incepem cu stuntu pe o motoreta cu potential . Nu pe demodatele astea 125 ...

Editat de Thug-R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca esti si vreun mare stunter tu . Sa iti aduc aminte cine mergea in picioare pe motor pe DN ? Pe cine il fotografiau prazarii din dacie ? :P

Aici ai dreptate :)

 

LE: era doar o propunere , nu imi sariti in cap...

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici ai dreptate :)

 

LE: era doar o propunere , nu imi sariti in cap...

 

(cuvant urat) . Stii ca glumeam :cheers:

 

Poti sa faci topic de stunt , da` nu stiu cati or sa fie interesati ...

 

Gen , asa un stoppie , un wheelie face oricine da` ceva mai complex ... rar :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'Ai mai batrani in ale motociclismului, care (zic ei) au avut vreodata o tangenta cu acest sport - stunt, spun ca stunt-ul se incepe pe scuter, bineinteles un scuter pregatit pt asa ceva. De ce? - Nu m-am putut prinde.

 

 

Ar fi frumos sa vedem ceva stunteri pe la 125, poate chiar, cine stie, niste streetfightere pregatite pt asa ceva, deci baieti puneti foi de KTM pe Rs-uri si da-ti blana, sa vedem si noi ce iese!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...