Sari la conținut

Cursa de la Braila de speedway


Postări Recomandate

Anuntati si voi din timp daca se mai tine vreo etapa. Nu am avut cum sa ajung acest week-end si i-am promis bunicului (fost motociclist si el) ca il duc sa vada curse :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anuntati si voi din timp daca se mai tine vreo etapa. Nu am avut cum sa ajung acest week-end si i-am promis bunicului (fost motociclist si el) ca il duc sa vada curse :)

 

 

eu am aflat cu o zi inaintea cursei.....

Sper, data viitoare sa fie cu mai mult noroc pentru bunicul tau! Sanatate multa si asfalt uscat!

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Foarte misto montajul.

FELICITARI !!

 

 

 

un film de la cursa din 19.09.09

 

link

 

durata: 3:10 minute

dimensiune fisier: 50 mb

calitate imagine: se poate vedea in fullscreen

soundtrack: rammstein - fever frei

 

Mesaj completat

salut Bogdane acum mia venit si mie sa vad ce mai e cu dirttracku in rominia si te vad ca esti tare activ si iti place sportu asta si mie mia placut la 15 ani alergam la metalu buc am alergat si cu Cornel Voiculescu cind nea Gica era antrenor la steaua am 63 de ani si tare as vrea sa stiu care dintre tovarasi mei mai traiesc

Cucu, Datcu,ÂŞinca,Jurcă,Alexandrescu,Colea,Mihai,Moldovan,Bobîlneanu,Voiculescu,Sora si mai sint citiva dar numi mai aduc aminte numele lor

umpleam stadioanele pe vremea mea stadionu voința de pe Âşoseaua olteniței dinamo metalu si pista de la sibiu pe asta de la arad si braila nu leam prins ca in 72 am fugit din țara

Âşefu federației era ÂŞerbanescu el mia dat prima casca din piele groasa sau talpa cu aia am alergat prima data pe dinamo

ps

pozele mele au ramas in tara si leam pierdut cind miau murit parinti

 

Salutare,

imi cer scuze dar n-am mai trecut pe la forumul asta demult. :)

Ma bucur sa ne cunoastem. Intotdeauna sunt incantat mai ales cand fac cunostinta cu oameni care au alergat alaturi de ai mei. Eu sunt baiatul lui Cornel Voiculescu si nepotul lui Ghe. Voiculescu.

Nea Cucu traieste si este bine, mai vine pe la tata din cand in cand si mai stam de vb, Sora la fel este bine si el, ne vedem saptamanal iar de ceilalti cred ca cel mai bine stie tata.

Nea Gica a murit de cativa ani buni, iar noi incercam sa ducem mai departe acest sport.

 

O sa vb azi sau maine cu tata de dvs.

Mai dati-mi date de contact si poate luam legatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

mersi mult Bogdane in decembrie fac 63 de ani si tare mult as vrea sal sun pe Cucu sau Datcu eu traiesc in edmonton canada astia doi au avut o mare influienta in viata mea si acum mai ma visez alergind te rog daca ai numaru lui de telefon damil pe PM

mersi Nelutu de la metalu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...