Sari la conținut

Inca O Plimbare, Duminica 19.02, La Belciugatele


ray
 Share

Postări Recomandate

Daca v-a placut unde v-am dus la Belciugatele va iau data viitoare si la Caldarusani , Valabil pentru cei care nu au vrut sa continue calatoria: nu stiti ce ati pierdut.

 

Salutare Dragonule. Data viitoare la Caldarusani, intai ne spovedim la manastire dupa care bagam si o friptura. Ce zici? Si nu neaparat la rude, pe marginea lacului. Bafta. Te sun cind o sa am aia sti tu.... :yikes:

 

Subscriu. Un baiat de milioane Dragonu asta :eek:

In afara de bucatile de drum in care ne-am rupt animalele cu 40/h iar dragonul survola cu 100, a fost totul feeric. Mai ales oprirea in mijlocul padurii cand am stins luminile si ne-am uitat la stele.....in timp ce faceam un pipi....a fost romantic! :yikes:

 

Sterge dar ce va faceati daca mie nu-mi venea romantismul de la gropile alea??? :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce te amuzi stege? spunene si noua sa radem si noi.

 

off topic: radea de ceea ce a spus as25 mai sus un pic :eek:

 

on topic: plimbarea de ieri a fost asa de faina incat azi la work numai la ea m-am gandit. lacuri inghetzate, mancarica buna, "catzei" imensi (mai mari decat mine...?!! :yikes: ), case frumoase, mers pe-o roata (si aici iarasi :yikes: :eek: ) si viteza... putin peste limita mea de tolerantza, but i was fine :moto: (Dragonule, cred ca stii ca la tine "bateam apropo" cand am mentionat de viteza si willie :moto: ).

sper sa tina vremea cu noi si sa repetam experienta! a meritat! :moto:

 

 

 

 

:yikes: all!

 

PS: @MacLeod: mercic ca ti-ai facut pomana cu mine si m-ai luat pasager :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca v-a placut unde v-am dus la Belciugatele va iau data viitoare si la Caldarusani , Valabil pentru cei care nu au vrut sa continue calatoria: nu stiti ce ati pierdut.

Cu cea mai mare placere,numai sa fie vreme buna,dar si drumul nu toti avem enduro.Am inteles ca s-au dat pe jos ceva motoare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

on topic: plimbarea de ieri a fost asa de faina incat azi la work numai la ea m-am gandit. lacuri inghetzate, mancarica buna, "catzei" imensi (mai mari decat mine...?!! :yikes: ), case frumoase, mers pe-o roata (si aici iarasi :yikes: :eek: ) si viteza... putin peste limita mea de tolerantza, but i was fine :eek: (Dragonule, cred ca stii ca la tine "bateam apropo" cand am mentionat de viteza si willie :moto: ).

sper sa tina vremea cu noi si sa repetam experienta! a meritat! :eek:

:yikes: all!

 

Salve Booboo Ma bucr ca tzia placut raidul pe un Enduro Suparat.

Experienta vreau sa o repet Vineri sau Sambata Pentru detalii intra pe sectiunea: Service/DR BIGURI .

Ps.bafta la reparat motocicleta .

Editat de Dragonu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...