Sari la conținut

Sf Gheorghe


BeerBelly
 Share

Postări Recomandate

vreau alta varianta in afara de aia cu vaporul din tulcea pana la sf gheorghe, o fi frumos si as da nu`mi vine sa las motoru in tulcea in port pt cateva zile singur...

am atasat poza cu destinatia iar daca a facut cineva pana acum drumul asta cu mobra poate reuseste sa ma indrume si pe mine :unsure: multzam

Editat de BeerBelly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau alta varianta in afara de aia cu vaporul din tulcea pana la sf gheorghe, o fi frumos si as da nu`mi vine sa las motoru in tulcea in port pt cateva zile singur...

am atasat poza cu destinatia iar daca a facut cineva pana acum drumul asta cu mobra poate reuseste sa ma indrume si pe mine :unsure: multzam

 

Am citit acum ceva vreme un post asemanator cu al tau.Era un tip care vroia sa ajunga pe moto ,ca si tine, la Sf Gheorghe....concluzia generala a fost ca drumul ala exsista doar pe harta.O sa incerc sa gasesc postul desi nu search-ul pe site-ul asta este ceva de groaza

 

Ok,cred ca l-am gasit datorita lu' nea gugal /index.php?showtopic=301676

Editat de DarkDrac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singura cale de acces in zona sunt Dunarea si malurile ei.

Pe maluri de poate merge, numai ca sunt canale si pe stanga si pe dreapta si nu pot fi traversate.

Ar mai fi varianta daca te accepta pe pasager cu motoru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...