Sari la conținut

Dileala...


Postări Recomandate

Este in Bulgaria. Am fost de 1 mai la un "motocamp". Ij-ul era al proprietarilor. Din pacate nu stiu sa editez filme pt net si nici nu am un utilitar ok. In total am cam 30 min de filmare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare ca filmuletul asta vrea sa para mult mai mult decat este: unul care isi chinuie motocicleta pe iarba. nu vad nimic spectaculos

 

si ce face sa fie si mai banal, este ca oricine poate face asa ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare ca filmuletul asta vrea sa para mult mai mult decat este: unul care isi chinuie motocicleta pe iarba. nu vad nimic spectaculos

 

si ce face sa fie si mai banal, este ca oricine poate face asa ceva

 

Aici cred ca-ti dau dreptate...nu pare la prima vedere deloc "exciting" ...sa zicem ca poate pt sofer si pasager ar fi fost mai senzational insa nici eu nu prea vad ce...

Am un prieten care are un Dnepr dar pacat ca nu am un filmulet sa vezi tu acolo distractie cu atas...drifturi ,derapari si alte nebunii..(trecut prin garduri---asta nu intentionat :D) )...dar acolo era intr-adevar vorba de senzatii tari.

Oricum nu avem ce sa comentam ca daca oamenii s-au simtit bine...bravo lor (mai putin motorul care parca statea sa-si dea duhul)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...