Sari la conținut

Rookie-astept Un Sfat De La Profesionisti!


Dogg
 Share

Postări Recomandate

Salut , am postat acest anunt pentru ca astept un sfat din partea voastra si tin sa va multumesc anticipat pt. aceastea.

Am ales sa-mi cumpar un Suzuki RF 400 R din 93' are 4000km(patru mii) ma costa

3300$ si as vrea sa-mi spuneti daca aveti cumva vreo parere despre aceast motor si despre faptul ca eu l-am ales sa-l calaresc in curand dupa ce o sa-mi iau si A-ul.

Este chiar motor-ul din imagine. Thanks. :D

post-49-1074166260_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca km sunt reali si te-ai convins ca merge bine

 

ps citeste cum sa cumpar o motocicleta de pe pro-bike, si daca se incadreaza aici

 

cumparo ca nu e scumpa

 

a, sa fie bine inteles inmatriculata in ro !!!!!!!!!!!!!

 

bafta

 

 

 

alex meyndt ( nu ma consider profesionist !!!! )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator LeoVFR

Motor din `93 cu 4000 km? :D Inseamna ca s-a plimbat cu el doar pana la spalatorie si inapoi :P :lol: :lol: ....

Sau a stat (mutzi) ani nefolosit, ceea ce iar nu e ok. Ma rog, nu vreau sa te descurajez, banuiesc ca stii de ce n-are km, n-a avut zile sau mai stiu eu ce....

BAfta oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trecind peste faptul ca un motor din 93 e putin probabil sa aiba doar 4000 km, nu iti recomand motorul ala ca prim motor...nu e tocmai "motor de incepator"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10x pt reply-uri moto-ul este adus recent din Japonia de Doru ,poate il stiti are mai multe de vanzare prin spate pe acolo pe la piata Alba Iulia si in general toata lumea mi l-a recomandat cu incredere ,sincer nici eu nu prea am chef sa-mi rup gatu pe motiv de defectiuni tehnice....mai bine din prostia mea decat asa. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

eu zic sa ai incredere in Doru......

eu mi-am luat gsxr de 400 de la el si sunt supermultzumit de el......

chiar nu umbla cu shoparlitza, daca e masluit kilometraju inseamna ca asa a luat-o de acolo

nu te speria de motor e destul de calm, conteaza mult si ce ai in bila......... daca i-o dai cand nu trebuie potzi sa o patzeshti

bafta, ne intalnim cand se duce zapada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa nu te incurci cu modele japoneze ca o sa plangi dupa piese.

M-au sunat f multi din Buc care au cumparat moto pt piata japoneza si mi-au spus ca nu gasesc piese.

Nici eu nu am puut sa ii ajut am sunat si in Dubai nu exista piese numai in Japonia si costa o avere.

DE CE CREZI CA COSTA ASA PUTIN?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...