Sari la conținut

Bucuresti - Dubova 19-21 iunie


magarusulmarius
 Share

Postări Recomandate

Am facut un cont pe picasa web albums.Treaba sta un felul urmator,pentru cei care vor sa puna poze acolo trebuie sa instaleze picasa ,programel pe care il gasesti gratuit aici .Cei care doar vor sa le vada si le descarce nu au nevoie de treaba asta ci doar sa acceseze urmatorul link http://picasaweb.google.com/home unde user name-ul este iacapoza@gmail.com/password pozepoze si acolo se poat vedea/descarca toate albumele care sunt sheruite(eu am uploadat pana acum doaua albume...unul de la marius 95-Dubova si altul de la o intrunire mai de demult) .Sper sa va descurcati si sa puneti poze cat mai multe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am facut un cont pe picasa web albums.Treaba sta un felul urmator,pentru cei care vor sa puna poze acolo trebuie sa instaleze picasa ,programel pe care il gasesti gratuit aici .Cei care doar vor sa le vada si le descarce nu au nevoie de treaba asta ci doar sa acceseze urmatorul link http://picasaweb.google.com/home unde user name-ul este iacapoza@gmail.com/password pozepoze si acolo se poat vedea/descarca toate albumele care sunt sheruite(eu am uploadat pana acum doaua albume...unul de la marius 95-Dubova si altul de la o intrunire mai de demult) .Sper sa va descurcati si sa puneti poze cat mai multe

Si ca sa le downloadez trebuie sa fac clic pe poza, clic pe "Download", click pe "Download photo" sa astept sa se incarce si apoi right-click - Save - OK??! 6 click-uri + asteptarea? La FIECARE poza?!! ORIBIL!!! Si site-ul se misca ca cizma!

 

Nu le pune nimeni pe un FTP sa pot face drag&drop si sa vad un film pana se downloadeaza automat toate?

Editat de Marius '95
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Marius, daca nu merita acele poze sa dai 6 click-uri pe fiecare si mai merge si ca cizma atunci pune filmul de care zici si lasa pozele sa le descarcam noi astia cu rabdare. Ai cerut si mai sus o data sa le puna cineva pe ftp, aici te-ai repetat, crezi ca cine stie sa faca acel ftp nu a retinut din prima? Plus de asta acel ftp functioneaza foarte bine, numai ca nu pentru toata lumea, deaceea Adrian le-a pus pe Picasa si daca nici asa nu-ti convine atunci...ce sa mai zic, ma abtin.

In alta ordine de idei, frumoasa trupa, oameni de calitate, peisaje de vis si nu in ultimul rand amintiri superbe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca sa le downloadez trebuie sa fac clic pe poza, clic pe "Download", click pe "Download photo" sa astept sa se incarce si apoi right-click - Save - OK??! 6 click-uri + asteptarea? La FIECARE poza?!! ORIBIL!!! Si site-ul se misca ca cizma!

 

Nu le pune nimeni pe un FTP sa pot face drag&drop si sa vad un film pana se downloadeaza automat toate?

 

Domnu' Marius...da-mi voie sa-ti explic ca la oamenii mai speciali...daca vrei sa downloadezi toate pozele dintr-un folder sheruit pe picasa web album nu trebuie decat sa ai instalat acest program la tine in calculator dupa care te loghezi->selectezi albumul dorit->click buton download->download to picasa = GATA AI POZELE(toate) LA TINE IN PC.....sper ca nu sunt prea multe click-uri pt tine ! Succes ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, eu v-am pregatit la fiecare cate un CD cu pozele facute de mine si de Robert. Rugamintea mea este sa faceti acelasi lucru cu pozele si filmuletele voastre.

Cand sunteti gata, dati-mi un semn pls. Mercic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offff tehnologia asta cu clicuri multeeee :))

 

data viitoare vin cu laptop dupa mine si le executam pe toate (pozele) la intoarcere, la intrarea in bucuresti :))

 

 

AAAA si inca ceva: vedeti cum va faceti programul pentru 10 - 12 iulie ( cu eventuala extensie pe 9 si 13 iulie) va pregatesc o excursie suuuper : zona muntilor vrancei - in fix locul de start al tuturor cutremurelor (aproximativ 2-3 km de epicentru ) :) cazare la vila/cabana rustica (maxim 10 persoane); conditii de zeci de mii de stele fata de casutele de la dubova; curte mareeee pentru corturi; gratar profesional :D ; bere rece; aprovizionare rezolvata de cei care ne asteapta acolo; baie in putna si la o mini cascada cu apa sarata; excursie de o zi la cascada putnei si cheile tisitei; drumetie de maxim 1 ora dus -intors (pe jos) pana la un punct de unde se vede bestial confluenta putnei cu apa narujei; asfalt perfect; distanta totala 400 - 500 km dus-intors

 

Costuri minime la cazare - aproximativ ca la dubova 100 - 200 mii/ zi /persoana + bani in avans pentru ce stabilim sa ni se cumpere la destinatie

 

Poze si detalii concrete, doar celor foarte interesati si foarte seriosi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...