Sari la conținut

Atelier Moto In Brasov


Postări Recomandate

pai stai omule, ca nu e chiar asa...

pune acolo ceva detalii, de ex eu vreau o revizie scrta inainte de sezon ( ulei in cabluri, verif placute, etc), mai am un amic Pacasac de pe aici care are probleme cu discul de frana de pe fata, si mai sunt cazuri.

Deci, rugamintea mea: spune daca ai vreun atelier sau le faci pe genunchi in spatele blocului ( no offence, banui ca atelier dupa titlu, eu doar intreb) si ceva detalii despre ce poti face. Sper sa nu fie cu suparare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai are rost sa insir serviciile pe care le prestez, tot ce tine de motociclete.

o pasa,cat de darnic esti...ce sansa pe noi ca exzisti...

glumesc,de fapt imi place originalitatea anuntului.

succes si cat mai multi clienti :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai stai omule, ca nu e chiar asa...

pune acolo ceva detalii, de ex eu vreau o revizie scrta inainte de sezon ( ulei in cabluri, verif placute, etc), mai am un amic Pacasac de pe aici care are probleme cu discul de frana de pe fata, si mai sunt cazuri.

Deci, rugamintea mea: spune daca ai vreun atelier sau le faci pe genunchi in spatele blocului ( no offence, banui ca atelier dupa titlu, eu doar intreb) si ceva detalii despre ce poti face. Sper sa nu fie cu suparare.

Sal Skywalker ! noo offence ca ma bag!! baiatul acesta isi cauta chirie pt spatiu de ceva vreme ,si in sfarsit

cand a reusit sa spuna ca a deschis un atelier moto , sariti cu aberatii gen spatele blocului ,genunchi!

aici constat o asemanare tipica cu situatia atelierului meu, si eu fiind asaltat de probabil tampenia omeneasca,

n-o pot numi altfel! cred dar nu impun ca oameni ca noi (mici meseriasi) ar trebui un pic incurajati si ajutati

intr-un fel , macar pentru meseria ce-o prestam, ca de respectu semen la semen se stie ca nu este in cea mai

prospera forma.

 

imi cer scuze din nou , dar am simtit nevoia sa-mi apar colegul de breasla!

 

bafta Rider , dar fii si tu mai explicit , ce saracie, ti greu sa scrii si tu ce faci?vezi tu ...la noi ...ca nicaieri

altundeva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce am scris eu si ce ai inteles tu...

Bag seama ca ori nu poti intelege o fraza legata ori ai plecat rau intentionat la citirea anuntului.

 

astae ce am scris eu: spune daca ai vreun atelier sau le faci pe genunchi in spatele blocului ( no offence, banui ca atelier dupa titlu, eu doar intreb) si ceva detalii despre ce poti face.

 

Tu ce intelegi de aici?

 

acum pt Rider: ma bucur ca ai reusit sa facia sa ceva. eu ceream doar lamuriri suplimentare. Chaiar am pus un topic in care cautam asa ceva, mai exact asta -

 

/index.php?...topic=21168&hl=

 

Bafta multa in activitate si asteptam detalii, inclusiv despre amplasare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut! am considerat ca nu mai are rost sa specific serviciile pe care le prestez deoarece fac tot( absolut tot). Vulcanizare nu am da' va pot indruma catre una care are si echilibrare roti moto.

Pe viitor intentionez sa-mi fac si un stoc de anvelope second-hand ptr ca stiu si eu cum e cauciucele astea (cand ai nevoie si nu gasesti).

De procurarea pieselor ma pot ocupa (daca doriti), noi sau second, in cat mai putin timp. Stiti si voi cum e la moto ca nu poti sa faci rost de orice piesa de pe o zi pe alta.

Aduc si ulei, filtre de ulei, buji, filtre de aer, filtre de benzina, placute de frana.

Am atelier, nu in spatele blocului (cam mare chiria da' asta e, sa speram ca o sa am suficienti clienti). Atelierul; este situat undeva intre Avram Iancu si Str. De Mijloc.

Daca doriti imi dati un tel si va indrum.

0723.563.967

Numa' bine!

 

Apropo de spatiu ptr atelier. Daca stiti ceva convenabil puteti sa-mi spuneti (pls) ca nu strica o chirie mai mica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa dea nitzel caldura si o sa iti facem o vizita, mai ales daca zici ca aduci gume :cheers:

 

Da si tu adresa completa, ca gasim noi cumva.

 

Cand vrei sa vi dai un tel si iti spun adresa ca nu prea imi convine chiria si nu stiu cat o sa stau aici. Deocamdata e Vasile Lupu nr.22, in partea din fata a cladirii a fost un service auto, atelierul meu e in spate, da' nu stiu cat o sa mai fiu la dresa asta, deci mai bine sa memorezi nr de tel si nu adresa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal Skywalker ! noo offence ca ma bag!! baiatul acesta isi cauta chirie pt spatiu de ceva vreme ,si in sfarsit

cand a reusit sa spuna ca a deschis un atelier moto , sariti cu aberatii gen spatele blocului ,genunchi!

aici constat o asemanare tipica cu situatia atelierului meu, si eu fiind asaltat de probabil tampenia omeneasca,

n-o pot numi altfel! cred dar nu impun ca oameni ca noi (mici meseriasi) ar trebui un pic incurajati si ajutati

intr-un fel , macar pentru meseria ce-o prestam, ca de respectu semen la semen se stie ca nu este in cea mai

prospera forma.

 

imi cer scuze din nou , dar am simtit nevoia sa-mi apar colegul de breasla!

 

:cheers: :D :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand vrei sa vi dai un tel si iti spun adresa ca nu prea imi convine chiria si nu stiu cat o sa stau aici. Deocamdata e Vasile Lupu nr.22, in partea din fata a cladirii a fost un service auto, atelierul meu e in spate, da' nu stiu cat o sa mai fiu la dresa asta, deci mai bine sa memorezi nr de tel si nu adresa.

 

Ok, ne vedem cu siguranta. Intre timp mai intreb si eu in stanga, in dreapta, poate iti gasesc ceva mai ieftin :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...