Sari la conținut

Discutii Generale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce misto cu serviceurile astea :) joking ... al draku daka m-a lasat vreodata minsku ... tr tr tr tr facut la service la mine in curte :moto: si facut din cauza la acident k altfel nu avea nik :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce misto cu serviceurile astea :lol: joking ... al draku daka m-a lasat vreodata minsku ... tr tr tr tr facut la service la mine in curte B) si facut din cauza la acident k altfel nu avea nik :blink:

De ce ti-ai ales nick-ul asta? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah nici eu nu pot sa iti zic in cat ia suta....oricat nu ia repede

toata treaba e ca eu m-am dat cu dacie,cu clio, cu opel astra cu opel vectra B cu pasat si nic una dintre ele nu a avut c sa imi faca la treapta 1

la a2a....vectra si passat imi dau mucu grav.....vectra 2.2 pasat 1,9 130 de cai

astra (115 cai) nu are ce sa imi faca pana in 90-100 la ora....asta deoarece sa lasa f mult d fund si incepe sa patineze p loc grav de tot

clio de 65 d cai se tine mai bine la plecare dupe mne decat cu astra

 

 

stateam si ma gandeam asa...poi dak as fi avut rs 2006......ma dadeam cu 200 de cai tractiune spate si nu avea c sa imi faca(banuiesc ca nu avea c sa imi faca)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

docamdata nimik pe la 19 ani o sa imi iau un k6 acum imi iau masina sa mai linistesc parinti ca i-am inebunit si ii las anu asta sa doarma linistiti:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place 6:)nu ca ai tu acum:))))

 

plm am zis si eu asa da io m-as multumi cu un gsx-r 750 an 97 asa acum sa vdm ce bani produc:D

Editat de rss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica "m-as multumi cu un gsx-r 750 an 97"

bag de seama ca nu prea le ai cu apreciatu puterii motorului....

intreaba-l pe silviu cum face k6-le lui....

da 750 e de ajuns dar nu e de "m-as multumi".

my 2 cents

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda....ma io am mers cu gsx din 97 si m-ia placut

am zis ca ma multumesc pt ca cred ca nu o sa am bani de k6:(si merge si una mai veche

si oricum am mers si pe zx6 din 95si nu ma satisface asa ca veziti de treaba ta si de apreciatu tau

Editat de rss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi fata stai calma ca si eu am mers pe 750 si pe 600 , daca ai stii semnificatia "my 2 cents" poate ca nu te-ai ambala asa , but then again exista scoala pentru asa ceva .

e bine daca nu te satisface un zx6 din 95 , ai sange de racer cred....pot sa te ating?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt fata si nu stiu ce inseamna my 2 cents....da stiu sa conduc o motocicleta mai bine ca tine hai ca nu mai am chef de cearta.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa conduci tu ursuletzu pe care ti-l vei lua , ca motocicleta nu prea se conduce , mai ales la trickurile tale nu prea se numeste condus , nici nu am zis ca merg eu mai bine ca tine zeule care esti , cel putin eu nu ma dau in stamba.

"hai ca nu mai am chef de cearta" inca unu care il are ca model pe becali...daca vrei te sponsorizez cu niste oi si te faci un adevarat "raizboinic al luminii".

B) .... Numa bine! si asfalt uscat :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt fan becali ma si asa mi-am gasit inspiratia in acel moment sa zic condus nu cred ca e o gresala prea mare aaa si oile pastreazale pt tine ca vad ca esti cam cioban

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce va mai iubiti B) :blink: .Nu vreti sa vorbiti la un suculet si sa nu mai da-ti cu impresia ca "eu sunt mai tare ca tine bah" etc etc??...nu e deloc frumos sa subestimezi pe cineva si chiar daca ar fi asa ,NU ASTA E SPIRITUL MOTOCICLISTIC pt care toti ne batem cu pumnii in piept :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...