Sari la conținut

Discutii Generale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Toate topicurile de pe sectiunea 125cc sunt pline de off topic-uri!!! daca mai faceti in prostie offtopic dau warn!!ce dracu vreti sa se aleaga prafu de sectiunea asta?

Special aveti aceast topic/mess/pm,etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate topicurile de pe sectiunea 125cc sunt pline de off topic-uri!!! daca mai faceti in prostie offtopic dau warn!!ce dracu vreti sa se aleaga prafu de sectiunea asta?

Special aveti aceast topic/mess/pm,etc

Bravo coa..e , da`le in gura ca se joaca toti minori pe forum p`aicea...raceri de tastatura...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooo

ce ai facut ma ai inviat si tu paulica?

alexutz asta nu s-a tuns l-am vazut azi .... cu ce culoare a venit omu pe el la arc ... va las sa ghiciti

PS: era pulover :crack: :crack: :what:

Tu vorbesti ma ca ai venit in papuci??Halal protectii.

 

Ma cum il cheama pe baiatu ala cu xt cu nr rosii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

erau papuci racing te rog frumos... si eu nu plec de acasa sa fac accident deci nu am nevoie de protectii :crack:

pe baiatu cu xt il cheama alex daca vrei id lui ceremi-l pe mess ca aici il vad gagicile si il iau :crack:

bah

da-mi si mie id lu` alex..ca il stiu..da nu am mai vrb cu el de o gramada de ani...dfa-mi un pm..si ad si id tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi de unde va luati piese pt RS ? de ex eu as avea nevoie de scarita din dreapta si de chestia aia unde intra cablu de kilometraj (nush exact cum se cheama).Ma poate ajuta careva ? dau o bere :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

paulica tata de ce l ai mintit pe puya ca ii trebuie cleste special sa schimbe placutele? esti expert in schimbat palcute la rs doar ai rs nu?:P=)) :P :ok: :hug: l au mai mintit si alti ca tre sa desfaca etrieru... mai baieti bagati va mintile in cap .... si dati sfaturi serioase

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Venim maine mai multi la Snagov,ne intalnim la 12 la everest ,ii asteptam pe cei cu parada la casa poporului si dupaia venim cu totii la snagov..cine vrea sa vina cu noi,ne vedem la 12 la everest

 

Ciao

Prezent ,vin si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

paulica tata de ce l ai mintit pe puya ca ii trebuie cleste special sa schimbe placutele? esti expert in schimbat palcute la rs doar ai rs nu?:P=)) :P :ok: :hug: l au mai mintit si alti ca tre sa desfaca etrieru... mai baieti bagati va mintile in cap .... si dati sfaturi serioase

nu sunt mecanic expert k tine , eu imi duc motoarele la service in general k imi permit .... generatia mcdonald`s stati usor ca va trebuie multi km si cam 2 ani asa ca sa ma prindeti din urma...va las cu mecanica dar hai sa ne dam impreuna sa vedem cine ce poate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da tzr u de ce e zgariat pe partea dreapta? ca esti pilot? de fapt te crezi pilot si mergi pe un scuter de 80 de kg, iti permiti sa mergi cu motoru la service? si eu dar imi place sa fac chesti pe care le stiu:) generatia mc doanld esti cozmic tata

oricum tu ai rs :ok: :hug:

Editat de alexutzzz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da tzr u de ce e zgariat pe partea dreapta? ca esti pilot? de fapt te crezi pilot si mergi pe un scuter de 80 de kg, iti permiti sa mergi cu motoru la service? si eu dar imi place sa fac chesti pe care le stiu:) generatia mc doanld esti cozmic tata

oricum tu ai rs :ok: :hug:

Ma nu trebuie neaparat sa fie zgaraietura din cauza lui.Acum nu stiu cum sa iti spun daca unu iti taie calea si ca sa il evite o apleaca pe o parte asta este bafta lui.Se poate intampla oricui.

PS.Paul se da bine pe curbe.Nu vreau sa il laud acum dar este un baiat de treaba si chiar ar fi bine sa nu va mai certati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaa ma sunat puya sa ma intrebe daca placutele dupa spate se potrivesc pe fata:)))))))))))))))))))))00=)))=))=))=))=))si daca ii trebuie ceva special sa schimbe placutele:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le-am schimbat singur pana la urma :P apropo aveti mare grija la snagov,pe IARBA,cad aia pe capete..am cazut si eu,mi-am rupt un semnal :hug: e nasol rau,dar totusi distractiv,knd esti pe jos atragi atentia :ok:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...