Sari la conținut

Discutii Generale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ba fratie..pun contactu

bag neutral

ma leg de tine..si pana acolo mergem lejereanu cu 200;)

se pare ca nu merge nimeni de 1 mai la mare=))

Ba ti-am zis ca daca e asa cum am planuit ...vin si io...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe trompeta asta am invatat eu multe :bounce: Ba, mai bine decat un TZR de 50cmc :)

impreuna adunate rotile tale nu faceau cat roata mea de pe spate la tzr :drink:

 

Calicea,ce ma iti pui set pe runner sau cu ce plm mergi la mare??hai ca te iau io in masina ca vad ca sunteti multi pietoni si nu ma lasati sa merg cu motoru`...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce ma nu te lasa sa iesi cu motoru? Nu iti place atunci cand iti bate briza in plete? :)

Yo am fost anu` trecut la mare cu motoru,anu asta e la moda sa mergi cu masina :bounce:

 

+ ca am multi prosti de carat (costy calicea) si n-are cine sa se tina dupa mine :drink: pana acolo ...ca voi merjetzi incet... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce ma nu te lasa sa iesi cu motoru? Nu iti place atunci cand iti bate briza in plete? :bounce:

nu stie el ma sa mearga pe dastea de 600

ca sa nu mai vorbim ca e si cbr si deja e ceva prea sofisticat pt el=)))

vine cu V8 asa batraneste

o arde in basini pe mamaie pe acolo

se crede pimpin=))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, sa nu mai zici ca nu te sun cand vin pe circuit! Te-am sunat si nu ai vrut sa ne vedem :)

PS: pana la urma m-am dat,dar nu imi sta guma de pe fata bine, imi aluneca in draci...adio aplecari joase.... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, sa nu mai zici ca nu te sun cand vin pe circuit! Te-am sunat si nu ai vrut sa ne vedem :drink:

PS: pana la urma m-am dat,dar nu imi sta guma de pe fata bine, imi aluneca in draci...adio aplecari joase.... :)

Da ba m-ai sunat...da puteai sa suni inainte sa pleci , oricum weekendu asta si cel ce urmeaza nu pot iesii ptr ca am niste examene...poate next time,oricum vine caldura o sa ne vizitam mai des...pun actipild pe numar si ii dau tare pe turbozone :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo am fost anu` trecut la mare cu motoru,anu asta e la moda sa mergi cu masina :bounce:

 

+ ca am multi prosti de carat (costy calicea) si n-are cine sa se tina dupa mine :drink: pana acolo ...ca voi merjetzi incet... :ok:

iar vorbesti prostii ma? stii ca mereu am fost seful tau...

 

 

Nu ma nu imi pun set pe Runner.... :) O sa imi iau si eu intr-o buna zi motor nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ba m-ai sunat...da puteai sa suni inainte sa pleci , oricum weekendu asta si cel ce urmeaza nu pot iesii ptr ca am niste examene...poate next time,oricum vine caldura o sa ne vizitam mai des...pun actipild pe numar si ii dau tare pe turbozone :ok:

Eu am pierdut numarul cand am venit spre circuit :bounce: Cand m-am intors (fara numar) fiecare radar l-am luat cu 130 :) Sa imi trimita amenda acasa :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar vorbesti prostii ma? stii ca mereu am fost seful tau...

Nu ma nu imi pun set pe Runner.... :ok: O sa imi iau si eu intr-o buna zi motor nu?

 

da sefu`...sefu ia spala-mi roata din spate...vezi ca am calcat in ceva urat :finger:

hai ba calicea ca esti nepotelu meu preferat :wink: :finger:

 

intr`o buna zi ...am 3 mito noi ptr tine si kosmin 4 rs`uri..nimic nu vrei,nimic nu`ti convine...

 

 

Eu am pierdut numarul cand am venit spre circuit :bounce: Cand m-am intors (fara numar) fiecare radar l-am luat cu 130 :) Sa imi trimita amenda acasa :drink:

Mergi prea tare daia pierzi numaru...si io pe la 130 ca tine asa...schimb a2a :kick: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da sefu`...sefu ia spala-mi roata din spate...vezi ca am calcat in ceva urat :drink:

hai ba calicea ca esti nepotelu meu preferat :finger: :bounce:

 

intr`o buna zi ...am 3 mito noi ptr tine si kosmin 4 rs`uri..nimic nu vrei,nimic nu`ti convine...

Mergi prea tare daia pierzi numaru...si io pe la 130 ca tine asa...schimb a2a :ok: :finger:

Incepi cu fite de RR? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da sefu`...sefu ia spala-mi roata din spate...vezi ca am calcat in ceva urat :drink:

hai ba calicea ca esti nepotelu meu preferat :finger: :)

 

intr`o buna zi ...am 3 mito noi ptr tine si kosmin 4 rs`uri..nimic nu vrei,nimic nu`ti convine...

Mergi prea tare daia pierzi numaru...si io pe la 130 ca tine asa...schimb a2a :ok: :finger:

din ce film era asta bai paule...ca imi pare cunoscuta :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prefer MC ca e 120mii :bounce:

aoleu ce chitros esti ba , ai MOTOCICLETA daia cu roateee si te chitrosesti la 30 de mii adica 3RON...3 firfirici..

 

on topic : Croissant -2,5RON (25mii) :drink: :)

 

 

 

BUCURIA COPILULUI : NEPRETUITA...ptr toate celelalte exista MASTERCARD :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...