Sari la conținut

Discutii Generale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cat consuma motoarele de 125 in 2t ? in special aprilia rs :D . :bounce:

MULT,este un topic cu consumul,am reusit sa ii scot un 5 odata,cu 80 constant la 5000 de ture in a6a,la forja ii scoti un 10,mers normal undeva intre 6si8,depinde cum ii dai.la forja prin oras papa si 10

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MULT,este un topic cu consumul,am reusit sa ii scot un 5 odata,cu 80 constant la 5000 de ture in a6a,la forja ii scoti un 10,mers normal undeva intre 6si8,depinde cum ii dai.la forja prin oras papa si 10

 

mai spart :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MULT,este un topic cu consumul,am reusit sa ii scot un 5 odata,cu 80 constant la 5000 de ture in a6a,la forja ii scoti un 10,mers normal undeva intre 6si8,depinde cum ii dai.la forja prin oras ?

 

10????????????? :bounce: :moto: ....am auzit eu ceva de consum mare la rs,dar 10 parca e prea mult :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ptr tine o sa consume 3 ....

 

 

cum frate sa-ti dai cu parerea despre ceva care habar n-ai... "10 e prea mult" :D

 

eu am auzit de ceva in jur de 6...dar daca m-am inselat scuze :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Am si eu o intrebare,in Bucuresti unde recomandati sa fac scoala pentru A1,sau unde ati facut voi....dati-va pareri in legatura cu ...motoarele din dotare,comportamentul instructorilor(sa nu isi bata joc ma refer)....si cam atat ! ? :friends: astept pareri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Cine stie sa umble cu PhotoShopul ma ajutati si pe mine cu ceva :crack: :kick:

 

Vreau si eu ca motoreta asta din poza in loc de rosu sa fie alb :crack: si carenele din spate tot albe iar jantele aurii...pls ..shaua sa ramana tot neagra... si daca se poate ( doar daca se poate) sa raman semnul de pe carene ...(ala mare)

post-6395-1197500109_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie sa umble cu PhotoShopul ma ajutati si pe mine cu ceva :crack: :kick:

 

Vreau si eu ca motoreta asta din poza in loc de rosu sa fie alb :cheers: si carenele din spate tot albe iar jantele albe...pls..shaua sa ramana tot neagra... si daca se poate ( doar daca se poate) sa raman semnul de pe carene ...(ala mare)

S-ar putea sa te ajute un prieten de-al meu,iti dau PM zilele astea daca e :crack:

zic "s-ar putea" pentru ca nu l-am mai vazut de mult online...

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce face plictiseala asta din om :crack: :cheers: ... :crack:

sa ghicesc...MS Paint ? :kick: acum ma apuc..nush sigur daca mere din rosu ala sa fac alb :P incerc..

 

 

 

edit: am facuto, dar carenele din spate nu am reusit sa le fac ptr ca iesea un alb de k k t si se vedea urat...la jante nu prea am nimerit auriu dar cat de cat...

 

post-10473-1197575953_thumb.jpg

Editat de 69WRX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ghicesc...MS Paint ? :crack: acum ma apuc..nush sigur daca mere din rosu ala sa fac alb :crack: incerc..

edit: am facuto, dar carenele din spate nu am reusit sa le fac ptr ca iesea un alb de k k t si se vedea urat...la jante nu prea am nimerit auriu dar cat de cat...

 

post-10473-1197575953_thumb.jpg

ce frumos ti-a iesit :kick: parca e real :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ghicesc...MS Paint ? :kick: acum ma apuc..nush sigur daca mere din rosu ala sa fac alb :P incerc..

edit: am facuto, dar carenele din spate nu am reusit sa le fac ptr ca iesea un alb de k k t si se vedea urat...la jante nu prea am nimerit auriu dar cat de cat...

 

post-10473-1197575953_thumb.jpg

Multumesc mult :lol: pare chiar reala...mi-ai dat o idee foarte buna :D

 

--- Mesaj completat în 13 Dec 2007 23:09 -------------

ce face plictiseala asta din om :crack: :cheers: ... :crack:

merci ptr efortul depus :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...