Sari la conținut

Discutii Generale


Postări Recomandate

Pai 12% nu cred ca e vreunu sa ia,poate doar cu carburatoru mai mare de 34mm sau cat e cel mai mare , dar unul cu carburator normal ia 10% sigur IN REGIM DE FORJA ...mers normal consuma bine,iar mers total sub powervalve consuma 3 sau 4 cred maxim ...

doar ai avut rs........citez:,"ar mers total sub powervalve consuma 3 sau 4 cred maxim" :angry:) copii astia......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

doar ai avut rs........citez:,"ar mers total sub powervalve consuma 3 sau 4 cred maxim" :ok:) copii astia......

mda,TU stai sa vezi cat iti consuma sub powervalve,peste , intre 3mii de ture si 3200...intre 4000 si 4123..etc ... ce face plictiseala din om,si uite asa ne luam la cearta aiurea...de unde PLM sa stiu exact cat consuma sub powervalve???CINE PLM merge sub powervalve tot timpu`??? sa fim seriosi ... stabilisem mai demult ca nu ne mai contracaram aiurea p`aicea , ziceai k dai si o bere cand iei permisu ...

 

 

:angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa zic eu...cat consuma sub powert valve dupa ce temrin rodaju.....da la polini ...si ne dam seama aprox.....dar..deh

permisu....hmm........21 de puncte...ma bantuie pana pe 15 noiembrie...ca deh ...( nu am invatat.... ghinion....draqu stie)bere?....pai meriti?.....

da nene nu ne certam pe net ca nu suntem femei...vb fata in fata ...BARBATESTE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

si nici nu ai carb de 34mm :eek: -_- :) :kick:

:moto: :moto:

 

carb am :D asa ca taci :)

 

nici pinioane de demaraj :P :hug:

 

shefu vezi ca pt tine a facut unu o toba sport la minsk.... :) stii tu ca nu am pinioane de demaraj ? :angry:

 

Nici cablu de ambreiaj..........na ca pe asta am zis`o:D :ok:

 

intr`adevar dasta n-am :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

care stie ceva de firma BCZ-MOTORS ? ca am dat o comanda "on-line" cica , si nu prea primesc nici o confirmare , nimic.... Stiti cumva un numar de telefon ? e firma serioasa sau imi pierd timpul de pomana ?ca am nevoie de piese urgent sa imi pun si eu paraitoarea pe roti :hug:, thx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care stie ceva de firma BCZ-MOTORS ? ca am dat o comanda "on-line" cica , si nu prea primesc nici o confirmare , nimic.... Stiti cumva un numar de telefon ? e firma serioasa sau imi pierd timpul de pomana ?ca am nevoie de piese urgent sa imi pun si eu paraitoarea pe roti :hug:, thx

e firma serioasa,probabil ca intarzie furnizorii stai linistit..n`am numar de telefon ,sorry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

am aflat numarul de telefon pana la urma si se pare ca deabia de saptamana viitoare se vor putea ocupa de comenzi :hug: ....

 

@reverse te-ai gandit cat vrei pe uleiul ala ? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat acu cateva zile de siteul asta care este f interesant www.rsbikers.com este in franceza dar are si limba eng. Gasiti acolo aproape orice despre rs`uri, detalii tehnice, piese, filme etc...bafta

Editat de Yo_InKognito
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat acu cateva zile de siteul asta care este f interesant www.rsbikers.com este in franceza dar are si limba eng. Gasiti acolo aproape orice despre rs`uri, detalii tehnice, piese, filme etc...bafta

Cine ma ajuta si pe mine cu un CDI de aprilia RS 125 din 97....dau de baut si mai departe vedem noi:D

bafta multa!

 

[quote name='Hit' dat

 

Cine ma ajuta si pe mine cu un CDI de aprilia RS 125 din 97....dau de baut si mai departe vedem noi:D

bafta multa!

Sau unde pot gasii...daca aveti prieteni care au asa ceva...sunt tare interesat...

Va rog cu respect sa ajutati un "frate" de-al vostru:D

post-13325-1161723521_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma ajuta si pe mine cu un CDI de aprilia RS 125 din 97....dau de baut si mai departe vedem noi:D

bafta multa!

Sau unde pot gasii...daca aveti prieteni care au asa ceva...sunt tare interesat...

Va rog cu respect sa ajutati un "frate" de-al vostru:D

incearca la UM in buc .. da un tel sa vezi.. da-ne si noua o poza cu motorul tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...