Sari la conținut

Discutii Generale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator Andr3y

pe mine nu m`ati luat ma la plimbareee :crack:( las k va tin io minte :hug:

 

da tu stii sa suni,special am pus nr acolo ca daca se trezeste vre-un berbec,sa il luam si pe el cu noi...ma suna pe mine Shefu...si ii dadeam toate detaliile :P data viitoare da un tel si nu te mai plange... :( ca am fost 10 rs`uri si am spart magheru :crack:

Editat de Andr3y
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cauza teribilismului maxim si a dozei foarte mari de adrenalina a vrut sa incerce un dublu salt cu rostogolire dreapta din viteza ceea ce l-a proiectat cu piciorul intre bara masinii si motocicleta lui care rupe magherul si le da de munca la politistii care prescriu retete (amenzi) deoarece incalca cu desavarsire limita legala de 50 km/h in localitati, el mergand in blana cu 51km/h, ca urmare acum sufera de picior umflat si spera sa mai agate ceva fetite cu noua lui BUBA... :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cauza teribilismului maxim si a dozei foarte mari de adrenalina a vrut sa incerce un dublu salt cu rostogolire dreapta din viteza ceea ce l-a proiectat cu piciorul intre bara masinii si motocicleta lui care rupe magherul si le da de munca la politistii care prescriu retete (amenzi) deoarece incalca cu desavarsire limita legala de 50 km/h in localitati, el mergand in blana cu 51km/h, ca urmare acum sufera de picior umflat si spera sa mai agate ceva fetite cu noua lui BUBA... :hug:

genial..... :( :P :crack:

razi tu ........tuti limitarea aia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator TazzY

din cauza teribilismului maxim si a dozei foarte mari de adrenalina a vrut sa incerce un dublu salt cu rostogolire dreapta din viteza ceea ce l-a proiectat cu piciorul intre bara masinii si motocicleta lui care rupe magherul si le da de munca la politistii care prescriu retete (amenzi) deoarece incalca cu desavarsire limita legala de 50 km/h in localitati, el mergand in blana cu 51km/h, ca urmare acum sufera de picior umflat si spera sa mai agate ceva fetite cu noua lui BUBA... :hug:

 

 

Foarte tare frate.. :( :P :crack: :crack:

 

Andrei bine ca esti ok... Nu stiu ce se intampla saptamana asta... Eu tastez cu o mana draq...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

ce furios nebun :P am rupt eu magheru asea ? :crack: asa ca 51 e de ajuns :crack: am facut eu coliziune cu a4 :hug: am facut da ....deci experienta incepe sa se cumuleze.. :crack: de la anu ma duc la motoGP :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda..si el rupea magheru cu minsku :hug:) lasa ma..noi sa fim sanatosi k boala vine singura..hai asfalt uscat la toti...si cu nsr si cu minsk si cu rs :()

tu ce cauti pe forum? treci si invatza k poimaine venim la ilioara sa te vedem la traseu :P hai hai hai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah da` va dat putin nas si atarnati cu totii =))))))

aseara m-am imbatat si am cazut cu motoru :(

plm aveam 5-10 la ora..am incercat sa intorc pe un beton dasta cu nisip pe el

eram in ciorapi vorbeam la telefon...si plm mi-a fugit fatza nushtu cum..si am cazut plm

am plecat cu a2a dupe loc ca a1a nu mai intra :P

e viata gra la tzara:)))) :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da dc n`o zici si p`aia : "si femeia mea era cu altu in masina " :(

:| :| ti-am zis si tie ??

era sa o omor aseara :|

-Ce cauti cu ala in masina??

-Poi ca o fi ca o patii...

-DE CE??????

-Poi am ramas pe jos ca fratello..ca el..ca avenit..nu aveam cu cine sa vin..l-am pus sa intoarca sa ma aduca la tine...ca o fi ca o patii

-POI DC???TREBUIA SA MERGI PE JOS PANA LA MNE DAK TE MANANCA IN (cuvant dala urat)

-Iarta-ma ....chiar nu s-a intamplat nik..crede-ma ...te rog

 

plm..viata grea duc...bine ca am bani si ies din multe prbl :P)

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

:crack: pe toti ma

ce va urma ma...? :what:

 

lacrimi de iubire cu POW viziru :hug: plin de cash :( :P :crack: :crack:

 

imi merge capu` cat zece,intre smecheri yo sunt rege.....am noroc ca`mi merge capu`,cu dusmanii mei joc teatru :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...