Sari la conținut

Sambata 27 - Balcik - Vama Veche - Buc


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

as da o tura la bulgari sambata pe ruta mentionata. se poate manca peste la balcik sau la 2 mai. la fel de bine putem lua de mancare cu noi si nu mai cheltuim decat pt benzina. sunt cca 700km daca tin minte bine. as vrea sa mergem repejor, in bg pe autostrada cam 150 macar sa nu ne prinda noaptea pe drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Balcik e ruina fata de anul trecut cand se straduia sa faca turism, pute plaja din cauza algelor, am trecut acum cateva zile prin el. Plin de tigani morti de foame coborati de pe dealuri.

 

Recomand Ruse - Shumen - Varna - Vama Veche - Constanta - A2 (cu atentie prin Constanta ca au iesit organele la vanatoare de permise). Varna are si mancare ok si plaja. Sau opriti in Golden Sands, spre capatul nordic al statiunii exista cel putin o terasa cu mancare buna si preturi rezon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut prin Balcic weekend-ul trecut, cand mai refuzat cu Istambulul.

E frumos la Castelul Reginei Maria. Ce sa vezi la Varna? Numai blocuri noi?

 

Privind Garmisch, am vrut sa rezerv la Oberammergau pentru 2 si 3. 07 si nu mai am gasit locuri. La hotelul vostru mai sunt?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la booking.com bagi destinatia (garmisch), datele (3-5 iul) si neaparat raza de cautare. la 20 km max vezi ca mai sunt cateva camere in oberammergau unde stam noi si care e cel mai misto orasel din zona. e la 12km de garmisch.

http://www.booking.com/searchresults.html?...all=0;radius=20

 

mai sunt 2 cam single si la noi in hotel

Hotel Wittelsbach Oberammergau

New!

Hotel Wittelsbach Oberammergau

DorfstraĂe 21, Oberammergau (11.3 km from Garmisch-Partenkirchen) ? Show hotel on map

This traditional, 3-star hotel, dating from the 17th century, offers comfortable accommodation and excellent Bavarian cuisine in the heart of picturesque Oberammergau, 6 minutes? walk from the train...? More

 

1 Available rooms persons Availability per night 2 Nights

 

Single Room - Breakfast included Only 2 rooms left ? 80

 

 

 

re: varna..etc

nu merg sa vad nimic, am fost de mai multe ori, merg ca sa merg si pe acolo e mai liber.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...