Sari la conținut

Excursie de CUTREMUR


adrianbercea
 Share

Postări Recomandate

Dragul meu, detaliile de care spui sunt deja stabilite de catre organizator cu toata lumea.

 

Locul de intalnire este McDonalds Colentina, ziua este vineri si ora este 7am. Plecarea de acolo se va face la 7.30, evident tot AM.

Rand politicos: Sper sa ne vedem acolo... etc. etc.

 

 

Vorbeam despre cei care pleaca vineri seara!!! Stiu foarte bine ca este deja stabilit pentru cei care pleaca vineri dimineata.

Am vazut ca am fi vre-o 3 care nu putem pleca vineri dimineata si am pleca vineri pe la 5-6 seara...

 

Uscat sa fie!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 74
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Oameni buni, va urez sa aveti parte de cel mai minunat w/e si sa tina vremea cu voi!

Oricat de mult ne-am fi dorit sa fim alaturi de voi, din cauze de job va trebui sa ne rezumam la ceva plimbari prin apropierea Bucurestiului ( ne gandeam la Ploiesti ). Ultimele ture cu voi au fost superbe, si sunt convinsa ca asa va fi si acum.

 

Asfalt uscat! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, va urez sa aveti parte de cel mai minunat w/e si sa tina vremea cu voi!

Oricat de mult ne-am fi dorit sa fim alaturi de voi, din cauze de job va trebui sa ne rezumam la ceva plimbari prin apropierea Bucurestiului ( ne gandeam la Ploiesti ). Ultimele ture cu voi au fost superbe, si sunt convinsa ca asa va fi si acum.

 

Asfalt uscat! :blink:

 

Multumim Caty. data viitoare facem iesirea si cu voi.

 

Mareeee atentie ca merge DIANA. Daca nu stiti sa jucati mafiotii, incercati sa invatati ca nu-i chip sa scapati. Caty sttttiiiieeeee....ce patesti. Mare atentie !

 

Pentru cei care vor pleca vineri seara, propun sa se intalneasca tot la Mc Donalds Colentina. E unic si nu ai cum sa il ratezi. Numai sa vb intre voi pe tel si sa stabiliti ora. Daca nu va gasiti, telefon la mine si vedem cum facem. Pe traseu, atentie la iesirea din Focsani ! TREBUIE SA TINETI DIRECTIA BOLOTESTI - "KM 25" ! in comuna valea sarii, va exista o bifurcatie: stanga spre NARUJA si dreapta spre TULNICI. trebuie sa mergeti stanga-NARUJA. de la bifurcatie maxim 3 KM pana la punctul final - SATUL PRISACA !

 

drum bun si asfalt uscat :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu voiam initial sa plec la Sibiu la evenimentul de acolo. Dar au anuntat baietii ca se amana. Asa ca, daca se mai poate, m-as baga si eu cu voi. Am cort, daca e nevoie pot sa-mi iau cu mine ceva de mancare, deci zic ca nu v-as deranja prea tare la calculele initiale. De venit, as veni cu grupul de vineri seara.

Cat despre mafiotii, daca e acelasi joc cu orasul, am jucat de cateva ori. Dar, avand cort, pot oricand sa scap de mafioti bagandu-ma in sacul de dormit. :blink:

 

Deci, mai e loc si pt mine ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: nu stiu sa joc killer...dar pot invata :laugh:

voi fi in grupul de vineri seara.

Ne intalnim astfel incat sa plecam in jur de 18 de la Petrom-ul din Colentina zona Europa unde intoarce tranvaiul.

daca sunt alte pareri si/sau propuneri va rog sa le expuneti din vreme.

multumesc ptr acceptare in grup :D

Editat de DDU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu voiam initial sa plec la Sibiu la evenimentul de acolo. Dar au anuntat baietii ca se amana. Asa ca, daca se mai poate, m-as baga si eu cu voi. Am cort, daca e nevoie pot sa-mi iau cu mine ceva de mancare, deci zic ca nu v-as deranja prea tare la calculele initiale. De venit, as veni cu grupul de vineri seara.

Cat despre mafiotii, daca e acelasi joc cu orasul, am jucat de cateva ori. Dar, avand cort, pot oricand sa scap de mafioti bagandu-ma in sacul de dormit. :blink:

 

Deci, mai e loc si pt mine ?

 

buna fane

 

cam nasol. am depasit deja limita de persoane si nu e chiar ok. noi mergem la niste cunostinte si acolo nu e cabana turistica si nici nu mai e alta cazare in zona. nu prea mai este loc nici de cort.

 

data viitoare cu cea mai mare placere si poate ne auzim din timp.

 

am vorbit cu adrian si peste 2-3 saptamani reeditam. am gasit deja, tot in muntii vrancei o alta cabana mai mare. acolo e loc de 30 persoane + corturi la greu. vom posta detalii imediat ce stabilim exact cand plecam iar.

 

fane, acum nu se mai poate, dar la urmatoarea, daca mai vrei si poti veni, esti primul pe lista

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

eu am vorbit cu darkdrac ( stefan ) si ma intalnesc cu el vineri ora 18 00 la petrom colentina, langa europa

bogdan si nicoleta , daca cititi mesajul si sunteti de acord cu ora de plecare, ne vedem acolo

DDU , la fel si pt tine

 

tel meu 0722564401 marius , ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, asta e... Pe alta data. Desi eu de obicei prefer sa ma plimb decat sa stau intr-un loc. Saptamana asta se anuntase vreme mai naspa, de aia voiam sa vin si eu cu voi, sa nu merg prea mult prin ploaie. Data viitoare... pai o sa depinda tot de vreme. Daca e mai ploios, o sa apar si eu. Desi 30+ persoane mi se pare cam mult. Deja arata a intrunire...

Distractie placuta !

buna fane

 

cam nasol. am depasit deja limita de persoane si nu e chiar ok. noi mergem la niste cunostinte si acolo nu e cabana turistica si nici nu mai e alta cazare in zona. nu prea mai este loc nici de cort.

 

data viitoare cu cea mai mare placere si poate ne auzim din timp.

 

am vorbit cu adrian si peste 2-3 saptamani reeditam. am gasit deja, tot in muntii vrancei o alta cabana mai mare. acolo e loc de 30 persoane + corturi la greu. vom posta detalii imediat ce stabilim exact cand plecam iar.

 

fane, acum nu se mai poate, dar la urmatoarea, daca mai vrei si poti veni, esti primul pe lista

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

eu am vorbit cu darkdrac ( stefan ) si ma intalnesc cu el vineri ora 18 00 la petrom colentina, langa europa

bogdan si nicoleta , daca cititi mesajul si sunteti de acord cu ora de plecare, ne vedem acolo

DDU , la fel si pt tine

 

tel meu 0722564401 marius , ciao

 

Valabil ! ne vedem aclo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost ceva superb. S-au facut si poze dar cred ca doar Adrian ar trebui sa puna poze si numai daca doreste.

 

Ah... vremea a tinut cu noi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo. Inseamna ca macar in o parte a tarii a fost soare. Cred ca o sa dam si noi o raita prin zona aia. Cum e drumul?

 

Drumurile sunt bune pentru orice moto, dar cel mai bine se descurca all-rounderele. Totusi intri in zona de munte. Eu am fost cu cruiserul si m-am descurcat onorabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor,

 

IN PRIMUL RAND AS VREA SA LE MULTUMESC PARINTILOR MEI ! AU FOST SUPER.... :laugh:

 

Desi s-au luptat cu o armata de motociclisti si motocicliste, toti flamanzi si insetati, au facut fata cu brio. Berea si vinul au fost belea, dar si sarmalele de la BUNICA si galeata de ciorba cu pui nestresat... si mai mult decat atat, ne-au cazat pe toti si chiar a fost super oki :laugh:

 

Uite si ceva poze (asteptam si de la restul de aparate si camere de filmat):

post-43181-1247484826_thumb.jpg

post-43181-1247484859_thumb.jpg

post-43181-1247484889_thumb.jpg

post-43181-1247484956_thumb.jpg

post-43181-1247485014_thumb.jpg

post-43181-1247485070_thumb.jpg

post-43181-1247485099_thumb.jpg

post-43181-1247485128_thumb.jpg

post-43181-1247485161_thumb.jpg

post-43181-1247485216_thumb.jpg

post-43181-1247485267_thumb.jpg

post-43181-1247485356_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este, foarte de treaba parintii. Mare noroc am avut cu costumul de sky al mamei tale :laugh:))). La ce ploaie am prins la retur, nu stiu cum as fi ajuns cu armura mea si in blugi....

Inghetata de casa fu superrrrrrrrr.....banuiesc ca tot mamei tale trebuie sa-i multumim.

Multumim si Cristinei care a ajutat tot timpul la pune masa/ strange masa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe scurt,,,

 

am fost tratati regeste,,,, pun-te masa, scoal-te masa,,,si numai bunatati, nu orice

unii se trezeau mai dimineata, altii mai tarziu, mic dejun pt toti, indiferent de ora de trezire

in timp ce noi hoinaream cu motoretele, echipa "tehnica" prepara de zor bunatati : peste gratar, ciorba pui nestresat, mici, friptura de tot felul, salate si alte alea,sarmale, aperitive , tort,,,ce mai, mai ceva ca la nunta,,,

zonele pe acolo sunt remarcabile, recomand tura si altora chiar daca sunt portiuni de drumuri sunt cam rupte

la intoarcere a fost ploaie, torentiala pe alocuri, dar am ajuns toti bine

multumiri echipei tehnice : Mamana, tata Bercea, Cristina, Vanatorul din CT, Diana, ,,,pe alocuri :laugh: si organizatorului, Adi

bag si eu ceva poze, voi face curand si un filmulet, pe care-l voi posta pe you tube

pozele le-am bagat pe adresa motoprahova@gmail.com , parola interexploiesti

nu stiu cum este la voi dar la mine nu merge nici picasaweb nici ftp urile,,,

rog nu umblati la parola sa ne putem folosi si altadata de aceasta adresa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor

 

ma bucur ca v-a placut si data viitoare o facem si mai lata.....BORSEC-ul e la putere

 

pana la urmatoarea iesire, miercuri, 15.07.2009, pe la ora 18-19 vom fi la arc, la prima terasa din stanga. poate ajungeti si voi

 

intrati aici: http://forum.scubadiver.ro/viewtopic.php?f...=a&start=30 :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...