Sari la conținut

Orice Scheme De Jupiter 4


Sebiuta
 Share

Postări Recomandate

Hmm.....deci m-a prins si pe mine :P boala :lol: asta cu motoarele. Am niste prieteni care si-au luat ceva ij-uri 4,5 si si le-au modificat...arata binisor fatza de cum erau ..Mi-ar fi de mare ...MARE... folos ceva scheme de Jupiter 4-5.Schemele astea ar fi necesare sa inteleg principiul de functionare si sa nu ma pierd in momentul in care desfac ceva ..Nu sunt afon de tot , da am vazut la cineva un motor de IJ 5 desfacut si m-a apucat groaza cand am vazut cate are..brrr...Si ar fi buna si schema electrica pentru ca sunt interesat de ceva modificari ..mai incolo ..inclusiv sistemul de aprindere..

 

Va rog tare mult care avetzi ceva scheme sau macar link-uri spre asa ceva datzi-mi un semn .. :D

 

daca e mai simplu un mail pe sebiuta@home.ro

 

 

Multumesc mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Du-te frumushel pe www.motorlife.ro la sectiunea motociclete/IJ... O sa gasesti pe acolo cate ceva

 

mai incearca :

mcasta.ru

 

aici ai de bajbait ceva ca e in ruseste....dar cred ca sunt scheme cat de cat complete:

 

motoizh.ru

 

 

daca nu e destul cauta si tu cu google si scobeste prin rezultate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator dorutrucker

"lasa o adresa de mail ca sa pot sa-ti mai trimit niste chestii"

 

:D Trimite-mi shi mie te rog shi eu sunt posesor de ij 4.Mail-ul este la prezentarea mea

 

Multzam fain S-kidu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...