Sari la conținut

Clujeni Ce Stiti De Baiatul Cu Ceva Streetfighter Negru?


Kawa_GPZ
 Share

Postări Recomandate

stiu doar ca a fost luat de ambulanta, mi-a zis un prieten care e motociclist si a ajuns acolo dupa ce s-a terminat totul...

daca are cineva detalii depsre accident sa ne zica si noua ca sa stam mai linistiti....sper sa fie bine!!!

 

Mare grija ca soferii inca nu stiu ca au iesit motociclistii si nu's obisnuiti, ieri dimineata unul a intors in fata mea de abia am reusit sa franez de pe la 60 la 20-30km/h si apoi l-am ocolit prin spatele masinii.

Asfalt uscat fara incidente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare grija ca soferii inca nu stiu ca au iesit motociclistii si nu's obisnuiti, ieri dimineata unul a intors in fata mea de abia am reusit sa franez de pe la 60 la 20-30km/h si apoi l-am ocolit prin spatele masinii.

Asfalt uscat fara incidente!

 

Da ce pana mea mah, creeru le face format la memoria de lunga durata in fiecare toamna de nu-si aduc aminte ce-i aia o motocicleta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ce pana mea mah, creeru le face format la memoria de lunga durata in fiecare toamna de nu-si aduc aminte ce-i aia o motocicleta ?

Si ce te face sa crezi ca vara stiu ce ii aia motocicleta sau prioritate ? Ei vad doar inainte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU stiu nimic de accident.

Poate aflama azi cand ne intalnim ca e Joi.

 

 

Totusi chiar daca o sa-mi iau publicul in cap eu zic ca nu ai ce cauta pe o motocicleta pe vremea asta.Punct.

 

Aici e faza cu dracusorul si ingerasul de pe umeri. Acum care are putere de convingere mai mare.

Si faza e ca in Cluj a fost vreme OK de mers cu motorul.

Editat de Shak
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...